Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a lányom...

Hogyan kezeljem ha a lányom nyilvánosan megütött?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom, kamasz, és valami borzasztó ,hogy milyen időket élek meg vele.

Kisvárosban élünk ,itthoni veszekedések mindennaposak voltak.

Egyedül nevelem, az apja Ausztriában él, küldi amit küldeni kell de semmi több.


Egy bevásárlóközpontban történt, mindenki szeme láttára. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől. Biztos voltak ismerősök is.

cipőt akartam venni neki egy szerényebb boltból de neki egy 38.000 forintos kellett volna, legjobb barátnőjének is olyan volt....

Tudta, hogy volt nálam annyi mivel egy hete kaptam meg a fizetésem, de természetesen rezsit egyebet még nem fizettük ki.



Azóta nem beszél velem


2020. júl. 21. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell vele neked se beszélned, sem főzni mosni takarítani, majd megcsinálja magának talán elkezd értékelni téged és a munkád.
2020. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim válasza:
24%

Szerencsére nincs gyerekem, nem is lesz.


Dobd ki a lakásból, menjen ahová akar. Tagadd ki.

Méghogy az anyukáját megüti.


Adnék én neki nefélj.

Elzavarnám.

2020. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
92%
Mármint, hogy ő nem beszél veled? Ez aranyos. Innentől kezdve nagyon csak a minimumra hagyatkoznék kapcsolat terén, amíg nem hajlandó leülni és elgondolkodni arról, mit csinált. Se kaja, se semmi. Gondolkozzon csak. Hátha beugrik.
2020. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 AbysmalChaos válasza:
39%
Ez nevetségesen agresszív magatartás. Lehet valami kiskori trauma okozza vagy valami miatt ideges, lehet pszichológushoz kéne vinni.
2020. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem beszél veled? Leckeztesd meg de rendesen. Mert ha nem ennél durvább lesz. Mit képzelnek a mai gyerekek? Ha az enyém csinálna ilyet azt nem tenné zsebre az biztos. Mondom ezt korabeliként! Felhaborító. Ha ott a bolt közepén kapott volna olyat hogy a fal adja a másikat többet nem csinált volna ilyet. És ő nem beszel veled? Te ne beszélj vele!!! Amig meg nrm tanulja hogy mit szabad es mit nem!
2020. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
81%

Hát én olyan sallert adtam volna neki hogy felnyalja az egész boltot.

Innentől kezdve nyomd le a szobájában a biztosítékot (nuku áram), kaját csak magadnak csinálj, és ignoráld minden téren amíg bocsánatot nem kér.

2020. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se főzz rá és ne mosd ki a szennyes ruháját és ne takarísd ki a szobáját amíg bocsánatot nem kér. Ha szól ne szólj hozzá ne figyelj rá. Velem lett volna ilyen a bevásárló központba akkorát kap hogy hazáig repül
2020. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnálom, hogy ilyent tett, ijesztő. Mindenképpen éreztesd vele, hogy nagyon súlyos dolgot tett. Semmiképpen se kezdd te a békülést. Ha ő bocsánatot kér, még ha el is fogadod, jó ideig tartsd a távolságot. Ne szolgáld ki, ne takarits rá, ne moss, ne vasalj, ételből szedjen magának, egyetek külön. Ha később valamennyire rendeződik a helyzet, a tartásdíjból legyen elkülönítve egy összeg neki ruhára, cipőre, abból oldjátok meg, nehogy már a rezsire meg a kenyérre valót cipőre költse.
2020. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
78%
Ne szólj hozzá te sem.
2020. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
83%
Telefont kütyüket vedd el. Ignoráld.
2020. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!