Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elitélnétek azt az anyukát,...

Elitélnétek azt az anyukát, aki prostituáltként dolgozik és ezt nem rejti véka alá? Tehát nyilvánosan teszi.

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 17:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tehát mit érdemel inkább? Dicséretet, megvetést?
2019. febr. 3. 17:36
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekedet kérdezd,ő hogy vélekedik róla?
2019. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy. Kimondottan büszke lennék rá, ha utólag kiderülne, hogy volt becsületes elfoglaltsága. Eddig úgy tudtam, hogy csak munkanélküli volt.
2019. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én igen. Ha a saját szánalmas életét tönkre teszi azzal, hogy prosti akkor tegye. De anyaként felelős egy gyermekért is, akinek nem kéne az életét tönkretennie. Szerencsétlen gyereket állandóan alázni fogják , sőt az iskolában meg is verik, kiközösítik, mert az anyja qrva. Mert a szánalmas anyja nem képes normális munkát szerezni magának.
2019. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Most írtam ki egy nagyon hasonló kérdést!
2019. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Én sajnálnám, mint az összes testéből élő embert.

Nem azért lesz közülük annyi szenvedélybeteg és öngyilkos, mert annyira jó az életük. Csak bele kell gondolni.

Minden nap olyanok hívását fogadja, akik épp használni akarják. Ezek nagy része kiéhezett, igénytelen, öreg, ráfanyalodva a szolgáltatásra, mert másra nincs lehetőségük. Isten tudja, hány százalékuk kapott el már valami nemi bajt, amik egy része ellen az óvszer sem ér semmit. Ilyen emberekkel kell elhitetni, hogy annyira kívánatosak és mennyire jó a szex. Sokszor úgy bánnak vele, mint a szeméttel, de belőlük jön a pénz.

A bűnözőktől sincs sose nyugtuk, mert valaki területén nem lehet csak úgy ingyen megszedni magad, akármikor megjelenhet a helyi kisfőnök.

A jól végzett munka sem töltheti el elégedettséggel, mert mire lemossa magáról mások mocskát, már csak a gondolat marad, hogy holnap ugyanez jön. Egy újabb undorító ember, akihez normál esetben egy ujjal sem érne hozzá, de így már muszáj. Le kell cumizni a hatvanas, töppedt falloszt, aztán körbenyalja és összeizzadja valami szőrös törpe, hogy a végén letörölgesse az arcáról a heti adagot.. aztán átmenjen a másik szobába puszit adni a gyerekének. Ez összetöri az ember lelkét, amit nem lehet kiheverni.

Ismerek prostit, Ausztriában rendelt. Negyven vége felé már nem tud párkapcsolatot kialakítani, mert amint megismerik a múltját, pattintják, aki pedig nem az csak azért marad, hogy ajándékokat vetessen magának és anyagilag levegye. Pincérnőként húzza az igát egy lebujban, mert a szakmából már kiöregedett, a prostipénzét elszórta, viszont nyugdíjat nem remélhet a 20 évnyi lyukkal a munkaviszonyában. Dolgozhat halálig. Neki gyereke sincs, hisz nem is akart csinálni neki senki, most meg már késő. Érzelmileg is megragadt a 20 éves szinten, mert míg a barátai mind megházasodtak, családot alapítottak, kialakították az életüket, ő nagy lábon élt az öregemberek lekezeléséből kapott pénzből, alkalmi kapcsolatokban.

Felesleges elítélni a prostikat, mind eljut oda idővel, hogy a saját hibás döntéseiket ítélik el, persze túl későn. Akkor már nem lehet kiszállni, folytatni kell a végig, egyedül. Aki azt hiszi hogy ez könnyű élet, súlyosan téved.

2019. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Csináljon amit akar, DE a jövőre nézve felelősséggel tartozik.

Minek nagy dobra verni, nyilvánosan csinálni?

Amikor meg már gyereke van, benne van a pakliban, hogy a gyámhatóság viheti állami gondozásba a gyereket.

Szóval szerintem elítélhető, és a gyerek javait sem szolgálja.

Csinálja csak, csak könyörgöm diszkréten már.

2019. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Se dicséretet, se megvetést, de szánakozást sem (mint azt #4 kihangsulyozta.). Egyszerüen elfogadást. Elfogadni azt, hogy egy velünk egyenlö embertársunk ezt az utat, pénzkeresetet választotta. (#6 joslásokba és "én mindent tudok, látok" szentbeszéde is csak a megvetéséröl szol.) Nem tudom, hogy az ilyenek hogy', honnan veszik a bátorságot, hogy valakit, aki öket nem bántotta, akiröl nem is tudnak semmit (a kérdezö által leirtakon kivül) igy elitéljenek? Szégyen!
2019. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
A bíróság megteszi, ha a kiskorú gyerekét veszélyeztető életformát folytat. Elveszik tőle a gyereket.
2019. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem hiszem hogy dicséretet v megvetést érdemelne.

Én nem ítélném el, biztos megvolt az oka hogy ezt tegye...ha én nô volnék a mai világban lehet hogy én is ezt tettem volna.

Az ismerősök előtt nem rejtegeted hogy mivel foglalkozol?

Biztos szexi vagy :) a munka nem szégyen , bármi legyen is az.

Ismerek olyan lányt aki csinálja , számomra ugyan olyan mint bárki más.

F

2019. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!