Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit gondolnál erről?

Szülőként mit gondolnál erről?

Figyelt kérdés

Szülőként mit szólnál, ha a gyermeked önkéntes munkát végezne, vagy szeretne végezni a járvány idején?

Én magam nem végzek ilyet, de bevallom, elgondolkodtat a téma. Egyetemista vagyok, egyetemisták körében is egyre inkább híresztelik ezt az önkéntesség-témát, bár én csak nemrégiben kaptam erről felhívást.

Én személy szerint nem egészségügyi vonalon tanulok, de elvileg több módon is lehetne önkéntes munkát végezni, én legalábbis úgy értesültem.

Mint mondtam, én nem végzek ilyet, se egészségügyi, se más vonalon, de érdekel, hogy szülőként ki mit gondolna erről.

"Engednétek" a gyereketeknek, vagy nem? Nagyon féltenétek? Vagy ez attól függ, mi lenne a munka?

Vagy a gyerek korától függ? Egy egyetemista dolgába akkor se szólnátok bele, ha aggódnátok érte?

Éreznétek úgy, hogy titeket veszélyeztet ezzel?

Egyáltalán látnátok értelmét, vagy azt mondanátok, inkább szánja az időt másra?



2020. nov. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha meg tudja oldani, hogy addig ne lakjon otthon, menjen.
2020. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én büszke lennék rá.

Persze megfordulna a fejemben hogy veszélyben is lehet akár, de gyorsan el is hessegetném a gondolatot, nyilván megteszik a szükséges óvintézkedéseket és megadnak minden védőfelszerelést hogy az önkénteseknek ne essen baja.

Bíznék a gyerekem ítélőképességében, hogy ha nem látja biztonságosnak a körülményeket akkor dobbant. Önkéntes munka, tehát semmire nincsenek rákényszerítve, abba is hagyhatják ha veszélyesnek ítélik meg.

2020. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Erre tényleg csak nagy általánosságban lehet válaszolni, ha nem tudjuk milyen munkáról van szó!

Ha egy lepratelepre szeretne menni önkéntesnek, arról igyekezném lebeszélni.

2020. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Millió olyan hely és helyzet van, ahol egészségkárosodás lehetősége nélkül, hasznosan tevékenykedhet, javasolnám, hogy inkább azokat célozza meg!
2020. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Büszke lennék rá,DE lebeszélném.

Ezzel nem csak magát,hanem az egész családot veszélyeztetné

2020. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Aggúdnék érte,de büszke lennék rá.A virust meg bárhol el lehet kapni.
2020. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!