Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves fiú,18 éves lány....

15 éves fiú,18 éves lány. Szülőként mit gondolnál? Zavarna a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarna, talán a lánynak már van annyi esze hogy gumit húzzon a srác farkára.
2015. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
A fiúk később érnek, mint a lányok, ezért fura lenne, egy tizenöt éves kisfiú egy tizennyolc éves nővel.
2015. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
én 19l vagyok és nem hiszem, hogy én vagy a baratnoim kozul barki osszejonne egy 15 eves fiuval. szóval biztos ritka eset
2015. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna.
2015. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is megengedném.
2015. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Én pacsiznék a fiammal, a lányomat viszont a pincébe zárnám.
2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Helo!


A kerdes az, hogy ez egy kapcsolat, vagy cska egy "összejöttük" tipusu, voltakepp fiatalos semmiseg, ami tart ideig oraig, de semmi komoly. Ha az elöbbi, akkor el kell beszelgetni mindenkinek a sajat gyerekevel, hogy erez, mit szeretne, es ennek megfelelöen tamogatni. Ha az utobbi, akkor valoszinüleg elillan az egesz, meg mielött komolyabban foglalkozni kellene vele, gondolkodni kene a jövön.


"A fiúk később érnek, mint a lányok, ezért fura lenne, egy tizenöt éves kisfiú egy tizennyolc éves nővel."


18 eves nö... Kesöbb ernek...

Hölgyeim es uraim, a nap kommentje. Mara eleg is volt az internetböl, csokolom.

2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Igen, később érnek. Nézzük meg például a 16 éveseket. Egy 16 éves fiú, még nagyon kisfiú, de egy 16 éves lány, már kész nő.


Egy 15 éves fiú és egy 18 éves lány között meg méginkább elütne a különbség.

2015. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

18L vagyok, van olyan barátnőm, aki volt már 15 évessel, de az csak egyszeri dolog volt. Kapcsolatban viszont volt már két évvel fiatalabbal, tehát 16 évessel :D

Én maximum egy egyszeri dolgot tudnék elképzelni, kapcsolatként elég durva lenne. Amúgy aranyosak az ennyi idős fiúk, el lehet velük már beszélgetni normálisan, de én azért nem tudnám elképzelni...

2015. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Kerlek, cafolhatatlan bizonyitekokkal tamaszd ala az allitasod. Nem hiszem, hogy sikerülne. Ezt igy kijelenteni... Nonszensz

"Nézzük meg például a 16 éveseket."

Te elovlasod, mit irsz? Vegiggondolod egyaltalan?

Most sarkitok egy peldat, mert lathatoan te is azt teszed.

En 16 evesen az Alzheimeres nagymamat segitettem apolni, a papamat es a szüleimet tamogattam, sokat olvastam, egyszer nem bagoztam, nem ittam, nem drogoztam - ha kinaltak se -, es eleg csak ennyit felsorolnom, mert mar ennyivel böven tultettem a lany osztartalysaim legalabb felen, akik nem ovlastak, ellenben pialtak, volt, amelyik nem fürdött, valamelyik dianascukrot dugott a fenekebe...

Ez alapjan mondjam azt, hogy a fiuk erettebbek? Nem teszem, mert EGETRENGETÖ HÜLYESEG lenne.

Altalanoitani egy ilyen dolgot, nonszensz. Ahogy rahuzni egy konkret esetre. Ahany embe,r annyi szemeliyseg, mentalitas, ertekrend...

Csak igy latatlanban olyat allitani, hogy a langy BIZTOSAN ERETTEBB - söt, amikro annyiidös volt, mint afiu, mar akkor az volt, mint az most -, a fiu megtuti csak egy kisgyerek, egyszerüen rohejes. Röhögök is rajta.

2015. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!