Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok szülőként ha...

Mit gondolnátok szülőként ha a 17 éves lányotok egy 30 as hapsival jönne össze?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm egy évvel idősebb nálam.Nagyon felelőségteljes(velem ellentétbe ), kitünő tanuló és otthon gyakorlatilag ő vezeti a háztartást mert a szülei sokat dolgoznak(2 műszakba).Mi mindent megbeszélünk egymással viszont multkor teljesen ledöbbentem.A szomszédjával összejött aki most múlt 30.Neki már saját lakása van, informatikus, otthonról dolgozik, imád főzni meg olvasni.A barátnőm azt mondta hogy ő egész biztos nem fog egy ecsethajú buliról buliba járkálós sráccal összejönni és biztosan nem választ a korosztályunkból mert az ittheni fiúcskák még éretlenek.Kicsit fura ez nekem hogy ennyivel idősebb a barátja de én örülök annak hogy boldogok.Egyenlőre a barátnőm nem akar szólni az anyjának erről, nekem viszont kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hiszen bölcsis korom óta ismerem őket.
2018. febr. 24. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Ismerek olyan 30 évest férfit aki 23nak is simán elmegy, rendes dolgozó ember. Az ő dolga. Mivel sokat melóznak a szülők így legalább "figyel rá' valaki, és ez neki biztos tetszik, plusz idősebb ami emel a lattba
2018. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Igazából semmit, illetve ha jelenleg boldog vele, akkor örülnék a boldogságának.

Lehet hülyeséget csinál és később megbánja, lehet hogy nem, ezt előre nem lehet tudni. Minden embernek joga van úgy élni az életét, ahogyan szeretné (amennyiben nem árt vele másoknak). Ki kell próbálni dolgokat, tapasztalatot kell szerezni, mert ettől válik élővé és éretté az ember.

Így persze sok öröm, fájdalom, csalódás és boldogság éri az embert, de legalább elmondhatja, hogy élte az életét, és nem csak az "arany középúton" mozgott folyamatosan, és soha nem kockáztatott semmit.

2018. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
88%
Miért van lelkiismeretfurdalásod? Szerintem neked ehhez "semmi közöd", az ő döntése, hogy elmondja-e az anyukájának vagy sem.
2018. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

Megértem a barátnődet,tényleg éretlenek a mai fiúk.

Én pl.örülnék.

14 vagyok és 20-30as pasik tetszenek...igaz nem vagyok együtt e korú pasival,sőt semilyennel,de naa.

Amúgy miért is van neked lelkiismeret furdalásod? Nem te vagy az ő helyébe. Majd elmondja anyjának,ha akarja.

2018. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kérdező a kedves barátnő.
2018. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát :D én 17 vagyok és én is szeretem az idősebb pasikat és volt is már 24 éves, de azért na :D megérzem a különbséget. Most 19 éves párom van nekem az most bőven elég.
2018. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon is jól teszi. Tetszik a gondolkodása. Ritka az ilyen lány. Egyik barátom húga 17 évesen jött össze a 27 éves barátjával, 2 évig együtt voltak, mindkét részről támogatták őket, semmi problémát nem okozott a korkülönbség.

Sokan azt hiszik, hogy az idősebb hapsi csak kihasználja a fiatal lányt. Ez hülyeség, szeretheti őszinte rajongással is. Miért lenne kihasználás? Csak azért mert fiatalabb? És ha idősebb, akkor mi van?

14 éves kor felett mindenki azzal jár akivel akar.

2018. febr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
62%
18 éves lány vagyok, most fogok érettségizni. A párom 26 éves, nemzetközis kamionsofőr. A bátyámmal és a nagymamámmal élek együtt, de a szüleim is imádják a párom, illetve a barátnőim is szeretik. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ne legyen neked fura, a szüleinek se féljen elmondani. Ha szeretik, akkor ők is örülni fognak a boldogságának. (Egyet értek a barátnőd gondolkodásmódjával. A mi korosztályunk béli fiúk félelmetesen éretlenek.)
2018. febr. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
37%
Előző vagyok, hozzátenném még, hogy nyáron leszünk 1 évesek, és szeretné majd megkérni a kezem, természetesen alig várom már, hogy igent mondjak :D a körkülönbség nem okoz semmiféle problémát, egyenrangú társak vagyunk. Érettségi után összeköltözünk :)
2018. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan, pont ugyanannyira érett, mint a korosztálya 90 %-a.

Imponál neki, hogy a férfi idősebb, azt érzi tőle, hogy ettől ő is érettebb, hisz egy "felnőttnek" kell.

Persze. Normális lelkivilágú 30-as rá se néz egy 17 évesre

2018. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!