Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit gondolnátok...

Szülőként mit gondolnátok arról, ha a tinédzser lányotok azt szeretné, hogy a barátja ott aludjon?

Figyelt kérdés
Mi jutna eszetekbe először? Megfordulna a fejetekben, hogyha együtt akar vele aludni, akkor már nem szűz?
2017. dec. 25. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h megfordulna. Tudom, tudom, a f-sz nappal is felall, na de megis... :)
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Én igyekszem/igyekeztem úgy nevelni a gyerekeimet hogy erről nyíltan merjünk beszélni és ne kelljen találgatni
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Egyuttalvas felnott onnalo enberek jateka

Kamaszok ne nalunk jatszanak apas anyast

Mindenki sajat agyaba alszik es ejfel elott hazamegy.

5 gyereket neveltunk 4 lany mar csak 3 lakik otthon el se tudom kepzelni milyen b&b lett volna ha mindenki epp aktualis pasijaval akart volna aludni...

2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Alapbol - bár attol függ hány éves és miota van együtt a barátjával, de 15 felett és hosszabb táv után - feliratnék neki fogamzásgátlo tablettát, aztán nyugodtan ottaludhat a barátjánál. Nem te fogod megakadályozni a szexelést azzal, hogy elengeded-e. Ha látja, hogy sosem fogod megengedni neki, elöbb-utobb nappal csinálják majd. Szerintem ez inkább nevelés kérdése, magyarázd meg neki, hogy még fiatal ehhez, nem kell rögtön mindenbe belemenni, meg egyébként is használjon ovszert és szoljon 72 orán belül ha baj történt..
2017. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Nem a szexrol szol hanem az atjarohozrol non stop idegen embert kerulgetni mert kamaszok azt hiszik mindenre joguk van.

Kepzeld el ha 4 lanyod van 15-23 kozott kesz uttorotabor lenne a hazunk.

2017. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk nincs ilyen, amíg nálunk laknak.
2017. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Uramisten, de elmaradott szülők vagytok, már ne is haragudjatok. A házasság előtti szexet is megtiltjátok nekik? Nem ez kell a gyereknek, hogy mindentől tiltsátok és óvjátok, hanem hogy elmagyarázzátok neki mit miért és hogyan kell csinálnia. Hogy akkor feküdjön le egy pasival, mikor már elég érettnek érzi magát, és akkor is védekezzenek. Amiatt mert nem engeditek, hogy ott aludjon, vagy a srác nálatok, még ugyanúgy szexelni fognak, csak éppen napközben. És ha nem csak az anyjuk, hanem a barátnőjük is vagytok, sokkal többet értek el, nem fognak lázadni és bátrabban megosztják veletek ami éppen nyomasztja őket. Tapasztalat!
2017. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem erted nem atjarohaz 4 gyerek nem vicc

Masik nem vagyok gyerekem baratnoje soha nem is leszek anya vagyok szulo felelos erte nem baratno

2017. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Attól mert felelős vagy érte és szeretnéd jó irányba terelgetni az életét, közben még viszonyulhatsz hozzá másként is. Nincs is rosszabb egy begyepesedett, szabályok szerint élő anyánál.


Az meg, hogy nem vicc és nem átjáróház a lakás, egyrészt minek szültél négyet, ha most meg csak panaszkodsz rájuk?! :D Másrészt akkor nem is hívhatják át a barátaikat sem hozzátok, mert nem tudsz elviselni ennyi embert?


A témához visszatérve, ki mondta, hogy nálatok kell lennie a gyerekeknek? Ha csak az átjáróházat nem tudod elviselni, a lányodat még elengedheted a barátjához, ott is tudnak aludni.

2017. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem asszisztolunk eszetlen tinik apas anyas jatekahoz.

Egyuttalvas felnottek jateka szepen kivarjak annak is eljon az ideje.

Masik hogy kepzeled kritizalod nevelese met? Hany gyereket szultel es neveltel fel ?

Ha Tudni akarod 5 gyerek van ebbol Egy nevelt es Egy mostoha.

Soha semmi problema nem volt a szabalyokbol a fiuk szulei ua gondolkodak mindenki sajat agyaban alszik

2017. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!