Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A szüleim valószínűleg kidobták a kedvenc, 20 ezres videójátékomat, amit az összegyűjtött pénzemen vettem, ez természetesen felidegesített. Ma már így is felhúztak azzal hogy vigyázzak az öcsémre egy órát (teljesen feleslegesen), ahelyett hogy tanulhattam volna, amit most rengeteget kell.

16L


2020. nov. 16. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért dobták ki?
2020. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert kidobták a régi Cdimet (amiről nem hogy meg kérdezték volna, de még csak nem is szóltak) és valószínűleg köztük volt. De persze ezért is én vagyok a hibás, hát minek teszem a saját játékom a saját cuccaim közé a saját szobámban
2020. nov. 16. 23:08
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
A CD miatt jogos a kiakadas, a gyerekre való vigyázas miatt nem. Legalább bocsánatot kértek?
2020. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán miért dobják ki a te cuccaidat veled való egyeztetés nélkül?


Vagy .....


esetleg .....


gondolni sem merek rá ......


régóta oltári nagy kupi volt a szobádban, a szüleid többször figyelmeztettek, hogy kiszórnak mindent onnan, ha nem raksz rendet, te fütyültél rájuk, ők meg egyszer csak beváltották a fenyegetésüket.


Mondd kérlek, ugye nem ilyesmi volt a háttérben?

2020. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok a hibás. A gyerekre meg minden nap vigyázok órákat, most tanulnom kellett volna helyette, de nem. Tényleg feleslegesen vigyázzak rá. Ha akarod, kifejtem privátban.
2020. nov. 16. 23:14
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem volt, 4-es képzeld:). Öcsém bejárkál a szobámba, amikor koliba vagyok (van rajta kívülről ilyen kis retesz valami, amivel bezárhatnak de neeem) es piszkalta a Cdket, ezert kibasztak oket
2020. nov. 16. 23:17
 7/27 A kérdező kommentje:
Es nincs kupi a szobambanxd
2020. nov. 16. 23:17
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Miért fájt a szüleidnek, hogy az öcséd piszkálta a te CD-idet?

Hány éves az öcséd? Ha kicsi, tán nem az lett volna a dolgok rendje, hogy nem engedik be oda az öcsédet? Pl. úgy, hogy zárják a szobát.

2020. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Savlekotő ***** válasza:
55%
Ami értékes vidd magaddal.
2020. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Az öcsém 20 hós kb, de a szobám kb valami Tv szobaként üzemel amikor nem vagyom itthon.

Sajna mindent nem tudok magammal vinni. Amint tudok, elköltözök.

2020. nov. 16. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!