Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam,hogy imádom az állatimat.Ezzel a szüleim is tisztában vannak,van egy hörcsögöm akinek állatorvosi kezelésre lenne szüksége.Számtalanszor kértem,hogy vigyük el de mindig,süket fülekre találok.Ez két okból, esik rosszul,tesómnak egy szavába kerül mindenhova elviszik,a másik ok pedig az,hogy az unokatesóm,állatkáját bezzeg apum elvitte egy szó nélkül.De a saját,lányáét nem képes elvinni.Tudják,hogy nagyon szeretem a hörcsögömet,de mégse viszik el egyedül pedig nem,engednek el.Az itteni állatorvos,nem ért, hozzájuk másik városba vinnék de nem visznek el. Mindenkinek az első szavára,ugranak nekem meg nem teljesítik sose,a kérésemet.Nagyon szarul esik és,kivagyok elégé akadva.

2016. máj. 3. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi baja a hörinek?
2016. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat ezen en is kialadnek, mert tudom, hogy mennyit jelent egy kisallat. Tok mindegy, hogy kutya, macska vagy horcsog.

Az is nagyon kiakasztana, hogy a maset miert viszi el, a tiedet meg miert nem?

2016. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%

Ját a kérdésre a válasz:Igen

Szerintem mond el ezt a szüleidnek....de azt is tedd hozzá hogy nem akarod őket megbántani meg ilyenek...


Pl.anyu,apu nem akarlak titeket megbántani ,de kicsit rosszul esik hogy nem foglalkoztok a kéréseimmel...de másoknak meg rögtön megteszitek a kéréseiket...legyszi vigyük el holnap a hörcsögeimet mert betegek es nagyon szeretem őket ha meghalnának az nekem olyan lenni mint nektek az ha én,ha egyáltalán szerettek.


Ez azért jó ha valami ilyesmit mondasz mert kicsit bűntudatot kelt bennük az hogy te úgy erzed hogy nem szeretnek

Sok sikert...írd meg hogy végül mi lett :)

2016. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma van. Apu este 9után kapott észbe, anyunak még nem jutott eszébe. Egyébként"normális"család vagyunk, jóban vagyunk meg minden, de már felnőtt vagyok, nem mindig jut eszükbe ilyesmi, nem kell ezen kiakadni, főleg egy"idegentől".
2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utolsó: szerintem ezt nem ide akartad írni hanem a névnaposhoz :)
2016. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 éve vannak hörcsögeim. Mondd, mi a baj, hátha tudok segíteni. :)
2016. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 4-es vagyok, én kérek elnézést, késő van :)
2016. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jogosan. Valaki mást nem tudsz megkérni? (Rokont, ismerőst, valamelyik barátod szüleit, bárkit.)
2016. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!