Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek az apámtól, mit kellene...

Félek az apámtól, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A szüleim 9 hónapos koromban elhagytak, és a mamám (apai nagymama) nevelt fel a két nővéremmel együtt. ők már elköltöztek, most én és a mamám lakunk együtt. illetve az apám idejott hozzánk (kb 2 hete) , és most itt is fog maradni legalább ebben az évben. nagyon sokat iszik, majdhogy napi szinten be van rúgva. a mamámat is már többször arcon ütötte (nem nagyon, csak épphogy hozzáért a keze, úgymond paskolta vagy mi ahogy ő mondta). ha ideges (ami annyiból áll, hogy ha mond valamit es mi nemet mondunk ra) akkor kiabálni kezd és folyton azzal fenyegetőzik hogy a barddal/karddal /késsel elvágja a nyakunkat. persze nem tenné meg, de már nagyon idegesítő hogy szinte minden nap ez megy. illetve ezen kívül sokszor fura pl nekem a nyakamba harapott, vagy ölelget össze vissza, ma pl azt is megkérdezte, hogy voltam e mar intim kapcsolatban fiuval (persze nem ilyen szépen kérdezte) es még sorolhatnám.

a kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit lehetne tenni? a mamam tud mindenről, de azt mondja hagyjam rá, ne érdekeljen, majd abbahagyja.

ha valaki tudna valami tanácsot adni hogy ilyenkor mit kellene tennem, nagyon megköszönném

19/l


2020. nov. 21. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
El kell küldeni onnan azt az embert.. Én így nőttem fel, egész kicsi koromtól ilyeneket hallgattam, persze a gyilkosságos fenyegetéseket nem tartotta be, de volt, hogy hajszál híján múlt, és a mai napig mondhatni félelemmel tölt el, ha például a férjem bárddal közeledik felém, mert készül húst szeletelni, pedig ő sosem fenyegetne ilyennel. A rendőrségről annyit, hogy mi mikor édesanyámmal felhívtuk őket, megkaptuk, hogy nem kell minden kis családi vita miatt őket zargatni.. Szóval minél előbb tűntessétek el onnan azt az embert.. Ha tudsz, akkor pedig te költözz el onnan, mielőtt baj lesz
2020. nov. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Milyen világot élünk emberek? Nagyon nem jól halad ez a világ, minden vicc nélkül írom!!!
2020. nov. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha a mamád nem rakja ki, lépj le onnét, ha jót akarsz magadnak!
2020. nov. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Nincs barátnőd vagy bárki közelben akihez tudnál költözni, vagy kortárs-segítő alapítványok? Távozz minél előbb.

Sajnálom hogy ilyet kell átélned, felkeresheted őket is, tanácsot kérve, mit tegyél e helyzetben:

[link]

2020. nov. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%
Öreganyádé a ház? Ki kell tenni. Nagyanyád a tűzzel játszik, hogy kígyót fogadott a házába. Addig is, magamra zárnám az ajtót és nem maradnék vele kettesben sehol.
2020. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!