Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, ti hogy élnétek meg,...

Anyák, ti hogy élnétek meg, ha fényképet kellene csináljatok a lányotokról, viszont azon olyan ruha lenne, amit kifogásoltok?

Figyelt kérdés
25 éves, de mivel itt dolgozik a közelben, nincs családja, ezért nem költözött még el. Elmegy tegyük fel szórakozni,vagy bárhova, megkér, hogy csináljak róla egy képet. Fekete mini ruha van rajta, ami elég dekoltált, ehhez bézs magassarkú. Nem érdekel, hogy miért öltözik így, de hogy csináljon egy anya képet a lányáról, ami lehet, hogy felkerül az internetre is,ha kifogásolja a dekoltázst?
2018. márc. 3. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

mélyen dekoltált felsők nélkül nehéz férjhez menni ne legyünk álszentek

szeretik a férfiak az okos nőket, de abból nem lesz gyerek...

2018. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 17 éves volt, amikor ilyen fényképet kért tőlem. Megcsináltam neki, nem volt gond belőle.

25 évesen mit vársz tőle?

2018. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi a baj a dekoltázzsal? Kilóg belőle a bimbóudvar? Mert ha nem...? Ha túl nagy a csecs, még akkor lehet gond, mert túl feltűnő.
2018. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Alma meg a fája...
2018. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a problémát sem.
2018. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 40 évesek is ezt csinálják. Telenyomják a facebookot csöcsös képekkel és napi 70 szelfivel. Egy 25 évesen meg kiakadunk. :D
2018. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

25 éves nő mit vegyen fel szórakozni talán szkafandert vagy csadort.

Miben pasizzon be,persze h nincs pasija ha még egy dekoltált ruha is kiveri nálatok a biztosítékot.. Eszem megáll. Lassan már nőies csinos ruhát se vehet magára egy fiatal nő mert lerib..ncozzák érte. Mellesleg érzek kis irigységet is h te a saját lányodra féltékeny vagy :( ...

45 N

2018. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsiságból beregisztráltam valami társkeresőre.

Életem egyik leggagyibban sikerült arcképét töltöttem fel.

Így is kaptam néhány szívecskét.

Szóval szerintem felesleges nagyon kicsípni az embernek magát egy ilyen képhez, de mindenki maga tudja.

Készítsd el róla a fotót, neked szinte csak annyi, hogy lenyomod a gombot...

17F

2018. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megélni kell, hanem megcsinálni a fotót és kész. :)


Gondolom, azóta túl vagy rajta és nem ezen agyalsz.

2018. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor költözhet ha családja lesz? Előszőr talán pár kéne neki pasi akivel jol elvan,azzal is költöztet amugy,ti vallásosok vagytok,azok akadnak ki normális nőies ruhákra,női bugyira,dekoltázsra magassarkura,noiességre,meg párkapcsolatra esküvő előtt, ugy mintha ördög való lenne az ügyütt alvás élés is két fiatal felnőtt között.. Volt szerencsém vallásos család gyerekéhez,elég hamar otthagytam a bigott familia miatt...
2018. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!