Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyiben befojásolná a...

Mennyiben befojásolná a felnőtt gyermekeddel a kapcsolatod, ha ő egy sikeres és befolyásos politikus lenne, de pont a te elveidnek az ellentétét képviselné?

Figyelt kérdés

Azért nem politika kategória, mivel inkább arra vagyok kíváncsi, hogy ez szülő-gyerek kapcsolatban mennyire lehet befolyásoló tényező.


Illetve a fő kérdés mellett légyszi fejtsétek ki, hogy miért, miben és milyen irányba befolyásolná a kapcsolatotokat a gyermeketek pályája.(Már ha változtatna bármit is)


2020. nov. 25. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Semmiben. Ugyanúgy szeretném.

Csak ne akarjon téríteni családi eseményeken. Bár ha az én gyerekem, akkor ezt magától is tudja, mert értelmesre neveltük.

Igaz, nem gyerekem, de van több ismerősöm, barátom, munkatársam is, aki teljesen más elveket vall, mint én. Nem feltétlenül politikailag. Ettől még nagyon jól el tudunk beszélgetni. És aki meg hasonló nézetet vall, mint én, még nem biztos, hogy számomra szimpatikus ember.

2020. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire.
2020. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer elmondanám neki, miért nem értek egyet az ő nézeteivel, ill. nem folytatnék az érdekében propagandát, nem gyűjtenék kopogtatócédulát stb. Aztán utána családi együttléteken nem hoznám elő a politikát.

De attól még ugyanúgy szeretném.

2020. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Felkötném magam, mert sikerült egy gerinctelent nevelnem...
2020. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
4: Szóval ha valaki nem úgy gondolkodik, mint te, az már gerinctelen?
2020. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
5: a gerinctelent a politikusra értettem. mivel mind az. akad kivétel... valahol biztos, de az meg csak erősíti a szabályt.
2020. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!