Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A születendő kislányomat...

A születendő kislányomat szerteném anyukám elhunyt nővére után elnevezni. Viszont anyukám valamilyen szinten felelősnek érzi magát a halála miatt. Igy is jó döntés lenne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2020. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, anyukádnak egy fájdalmas emlékeztető lenne minden alkalommal, amikor találkoznak.
2020. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
nem, nem, nem. nem jó ötlet.
2020. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Jaj ezt ne... felesleges fájdalmat okozol anyukádnak. Gondolj bele, mit érezne anyukád bármikor, amikor a gyerekedre nézne.
2020. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon rossz ötlet. A családban mindenkiben rossz érzést fog kelteni. És ez a te gyerekednek lesz a legrosszabb.
2020. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég történt, még az én születésem előtt elhunyt sajnos, igy soha nem ismertem, csak az idősebb családtagok elmondása és fényképek alapján. De ismeretlenül is szeretet érzek iránta.És mivel nincsenek közös emlékeink azért szeretnék ha legalább a nevét viselhetné a lányom. Egyébként már kamaszkoromban is felmerült bennem, hogy ha egyszer kislányom lesz, akkor az ő nevét adom neki. Közvetlenül a halálában egyébként nem volt felelőssége anyukámnak, nem is volt ott aznap este.
2020. nov. 26. 09:16
 7/17 kicsibarany ***** válasza:
99%
Miért kérdezted ki a véleményeket, ha az egybehangzó válaszoktól függetlenül úgyis erőlteted?
2020. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Ne ne ne ne, semmiképpen se
2020. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kisse izlestelen es kar feltepni a sebeket...

Mas pl. egy elhunyt nagymamarol elnevezni (aki szep kort elt), mint egy feltetelezem tragikus hirtelenseggel elhunyt fiatal szemelyrol...

Ha nagyon makacsul ragaszkodsz az otlethez, akkor esetleg masodik nevnek adhatod, de en meg ezt sem ajanlanam!

Te nem is ismerted,olyan mintha a csaladnak szeretnel ezzel kedveskedni.

2020. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ha már kamaszkorodban eldöntötted, hogy ezt fogod tenni, akkor tulajdonképpen most mi itt a kérdés? Megerősítést vártál volna?
2020. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!