Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tènyleg igaz az hogy ha egy...

Tènyleg igaz az hogy ha egy 16 èves ember elmegy úgy otthonról hogy be jelenti a rendőrségen.. Ès ezek után már a szülők hiába csinálnak bármit is nem tudják a gyereküket haza vitetni? Mert a rendszer túl lassú, ès mire a rendőrség bármit is tehetne

Figyelt kérdés

Addigra már a 16 èves kamasz már felnőtè válna?

Mert túl lassú a rendszer?

Ez igaz?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2020. nov. 28. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Keresni fogják eltűnt személyként, ha bejelenti a szülő. Te meg nem jelentheted be a rendőrségen hogy leléptél otthonról, mivel fiatalkorú vagy, és a szülő felelős érted. Te nem dönthetsz ebben egyedül, a nyilatkozatod is érvénytelen (eleve nincs olyan, hogy te odaszólsz a rendőrségre, hogy ne keressenek, ha pedig keresnek és megtalálnak akkor kötelesek a tiltakozásod ellenére is hazavinni, pont azért mert még nem vagy nagykorú és nem te döntesz ebben).
2020. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kicsi vagy még. Ugyan miből zabálnál?
2020. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem magamról beszéltem. 👌

Csak fel tetem egy pár kèrdèst. 🤦‍♀️👌

2020. nov. 28. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Hova tetted fel a hullát?
2020. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

"fel tetem"

Meg fogják találni, mindkét felét.

A nagykorúság az pedig 18 év.

2020. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Túl lassú a rendszer? Melyik országból írsz?

És mi jelent a rendőrségen? Higy elment otthonról?

Akkor már az előtt keresni kezdenek, mielőtt otthon feltűnne a hiányod.

2020. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!