Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek szülőként,ha...

Mit tennétek szülőként,ha gyereketek mérsékelten,enyhén homofób lenne?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem az a típusú homofób lenne,aki a melegséget minden formában elítélné,de nem támogatná az lmbtq+ dolgokat,sőt egy picit ellenezné is ezeket.


Remélem érthető:D



2020. nov. 29. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
66%
Először is egy csődnek érezném magamat, mert én szeretném a gyerekeimnek azt a nézetet továbbadni, hogy a számára szokatlan dolgokra ne gyűlölettel tekintsen, hanem érdeklődéssel, és hogy az emberi sokféleség nagyon érdekes és nagyon csodálatos, mellesleg hasznos dolog is. És ha a gyerekem homofób lenne, az azt jelentené, hogy nem sikerült jól nevelnem. De mindenképp megpróbálnám megtudni, mi az oka a homofóbiájának. Hallotta valakitől valahol, hogy az LMBT+ embereket utálni kell? Esetleg ismer egy számára nem szimpatikus személyt, aki LMBT+? Vagy attól fél, hogy talán ő maga is LMBT+, és hogy emiatt megveti majd őt a környezete? Ezeket szerintem egy értelmes gyerekkel simán meg lehet beszélni.
2020. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
80%
9-es vagyok Nyilván nem segített volna de elméleti kérdés volt. Mivel toleráns közegben nőtt fel ezért egy ilyen viselkedés annyira “karakteridegen” lett volna hogy meglepetésben nyilván indulatot szült volna.
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
36%
Elmondanám neki, hogy nem az a gond, hogy valaki b#zi, hanem az, ha felvonul és az utcán ezt harsogja. Kit érdekel? Én is menjek vonulni hogy a pinát szeretem? Amúgy az ő döntése ha utálja őket, le se szarnám.
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
85%
Véleménye mindenkinek lehet, amíg nem bánt\fenyeget\veszélyeztet másokat. Viszont megkérdezném tőle mi az oka ezeknek az embereknek az elítélésére, érdekelne mivel érvel. Bár borítékolnám, semmi valós érve nincs ellenük, ahogy sose szokott a homofóboknak. Az "undorodom" meg a "bibliában nem Ádám és Béla van" nem érv.... Ahogy a "melegek pedofilok " sem, főleg mert ez utóbbi orbitális nagy hazugság.
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
78%

13!


A Pride eredetileg azért jött létre, hogy a melegek elérjék ugyanazokat a jogokat, mint ami a heteroknak jár. Az alapötlet tehát jó. A kivitelezés viszont nem. Az emberek nagy többségét taszítja a nyilvános szexualitás minden formája, így arra is negatívan reagálnának, ha hetero live show menne felvonulásokon.

2020. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
61%
15, semmiféle nyilvános szexualitás nincs a Pride-on. Pontosan ugyanazt csinálják ott a meleg párok, amit máskor, máshol a heterók szoktak. A Pride az egyetlen olyan nap, amikor egy azonos nemű pár nyugodtan végigmehet az utcán úgy, hogy fogják egymás kezét és esetleg elcsattan köztük egy csók, és közben nem kell attól félniük, hogy emiatt bántalmazza őket valaki. Egy heteró pár ezt az év minden napján megteheti.
2020. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
81%
“Gyerekként” írok, én homofóbiával lepleztem a melegségemet egy időben. Utáltam magamat és így próbáltam leplezni. Szóval nem mondom hogy mindig, de sokszor tényleg a rejtett vágyak vannak mögötte.
2020. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a sok választ!

"Hat sok esze nem lehet annak, aki az elso lehetosegre szavazott...Eroszakosan ranevelnik az elfogadásra? Ez a kettő nem is kicsit zárja ki egymást."


Egyetértek!

De muszáj volt szavazási kehetőségnek felkínálnom,mert ez is lehetőség...sajnos.

2020. nov. 29. 10:19
 19/87 anonim ***** válasza:
34%

14, Ha valaki undorodik, azt miért nem kell tiszteletben tartani?


A Bibliában valóban nem Ádám és Béla, se Éva és Klári van, vagyis 1.a többségi társadalom mindig is heteró volt és lesz, ezt el kell fogani és nem felvonulgatni.2.Biológiailag az a természetes ha férfi és nő vonzódik egymáshoz, ha a melegek és leszbik lettek volna többségben az emberiség már rég kihalt volna. A természetben minden nászból utód fogan, még az állatokéból is. Szóval az emberiség alig 5-6%a ne magyarázza már meg hogy az a természetes amit ők csinálnak.

2020. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
79%
Tévedés, egy toleráns, elfogadó ember számára nem lehetőség erőszakkal terelni másokat a saját véleménye felé.
2020. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!