Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek szülőként,ha...

Mit tennétek szülőként,ha gyereketek mérsékelten,enyhén homofób lenne?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem az a típusú homofób lenne,aki a melegséget minden formában elítélné,de nem támogatná az lmbtq+ dolgokat,sőt egy picit ellenezné is ezeket.


Remélem érthető:D



2020. nov. 29. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Ha tetszik neki,ha nem -ha kell akár egy kicsit erőszakosan is-,ránevelném az elfogadásra. Legyen TELJESEN elfogadó!
Beszélnék vele erről a témáról,megvitatnák az ezeket a dolgokat,de ha nem vevő a teljes elfogadásra,akkor nem erőltetném ezt neki.
Igazából nem különösebben érdekelne ez.
egyéb
83 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
70%
Nem támogatni nem ugyanaz, mint ellenezni. Nekem pl hányingerem van a Pride-tol ahogy minden más eltúlzott fellépéstől is, ellenben a hétköznapokban marhára nem érdekel, ki kivel bújik ágyba. Az utcán a vadul csókolózó pár is zavar, nem érdekel hetero vagy homo e, ellenben mindig mosolyra késztet ha kéz a kézben sétáló párokat latok, szinten mindegy,hohy hetero vagy homo
2020. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha a gyerek otthon a toleranciát, elfogadást látja mintának akkor nem lesz homofób.
2020. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
63%
Vicces lenne, hisz az anyja biszex
2020. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt egyébként elfelejtettem hozzátenni,hohy ez egy elméleti kérdés,csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre is.


Egyébként aki az első lehetőségre szavazott,az ki fejtené,hogy miért?

2020. nov. 29. 09:48
 5/87 anonim ***** válasza:
71%

Mit tennék? Figyelmeztetném, hogy a véleményét olyanoknak nyílvánítsa ki, ahol baj nem érheti emiatt, vagy tartsa magában.


Véleményem: Ahogy az első mondta. A pride-tól hányingerem van, de a hétköznapban nem érdekel ki-kivel van, MÍG rám nem erőszakolja, hogy fogadjam el. Azt kifejezetten nem szeretem, hogy meg se szólalok a témával kapcsolatban, de folyamatosan mondja, hogy fogadjam el. Egyik jóbarátom meleg, de ha szóba jön a pasi téma, akár nálam, akár nála, úgy beszélünk róla, mintha természetes lenne, de sose erőszakolta rám, hogy emiatt fogadjam el.

2020. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
84%
Hat sok esze nem lehet annak, aki az elso lehetosegre szavazott...Eroszakosan ranevelnik az elfogadásra? Ez a kettő nem is kicsit zárja ki egymást.
2020. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
25%
Az a normális ha így érez. És óvainteném minden meleg és leszbisimogató befolyástól.
2020. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

"Eroszakosan ranevelnik az elfogadásra? Ez a kettő nem is kicsit zárja ki egymást."


Ezt akartam én is kérdezni. Hogy lehet az elfogadásra erőszakkal nevelni?

2020. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
39%
A testvérem, a nagybátyja meleg, ha a gyerekem egy rossz szót is szólt volna rá elbeszélgettem volna vele de lehet indulatosabb pillanatban egy pofont is kapott volna, pedig soha nem bántottam. Szerencsére okos, elfogadó gyerekem van.
2020. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
76%
Jaja,9, a pofon pont segített volna elfogadni a nagybácsit. Ja, nem. Inkább megutálni segített volna.
2020. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!