Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esett rosszul vagy...

Jogosan esett rosszul vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Tegnap anyukám főzött tésztát, ma maradt belőle. A testvérem elutazott, én pedig mintavételből jöttem, mindketten ma délre értünk haza, anya készített ebédet ami a megmaradt tészta volt, viszont csak 1 személyes adag jött ki a szószból. A testvérem meg én is szeretjük a milánóit, a testvérem azonban válogatósabb, kevesebb kaját szeret. Ezért anya azt csinálta hogy a milánóit megkapta a tesóm, nekem pedig készített valami chilis babos szószt a tésztámra (nem tudta, hogy azt utálom), természetesen emiatt nem tudtam rendesen ebédelni. Csak azt nem értem, hogy ha tudja hogy én is szeretem a milánóit, mi alapján döntötte el, hogy a testvéremnek adja oda a maradék szószt? Mondjuk meg is felezhette volna...vagy nem tudom



19/L



2020. dec. 2. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
66%
Micsoda problémák...
2020. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vertem ki rajta a balhét meg semmi csak fura volt😂
2020. dec. 2. 13:10
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a testvéredről tudta anyád, hogy nem szereti a csilis szószt, ezért kapta a milánóit.

Rólad meg nem tudta, ezért kaptad te azt.

Legközelebb, ha már anyád főz és nem te, akkor tájékoztasd, hogy melyik étel nem veri ki annyira nálad a biztosítékot, hogy kérdést kelljen kiírnod róla!

...és mindezt 19 éves nagykorúként...nem is hiszem el!

2020. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudta a testvéremről hogy nem szereti
2020. dec. 2. 13:13
 5/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk sejteni lehet hogy arra is fujjolna xd
2020. dec. 2. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Milyen anya az, aki a 19 éves gyerekéről nem tudja, mit nem szeret...? De amúgy meg én is a válogatósabbnak adom azt, amit tutira megeszik, és a másiknak mókolok valami egyebet. De el szoktam találni, mit szeret. ;)
2020. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"A testvérem meg én is szeretjük a milánóit, a testvérem azonban válogatósabb, kevesebb kaját szeret."


Ennek alapján logikus, hogy a testvéred kapta azt, amiről biztosan tudta, hogy szereti. Rólad meg nem tudta, hogy újabban te is válogatsz és nem szereted a babost.

2020. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy valszeg csak a finnyássága miatt kapta azt amit tuti megeszik, én jobb étvágyú vagyok, több mindent eszek, de a chilisbab tiltólistán van
2020. dec. 2. 13:17
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Azt írod, hogy testvéred elutazott, ez azt jelenti, hogy tegnap nem volt otthon? Mert akkor lehet úgy gondolta, hogy te tegnap úgyis kaptál a milánóiból, tesód nem, hagy egyen ő is belőle.
2020. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, tegnap egyikőnk se volt otthon, ő elutazott, ma jött haza, én is ma jöttem haza Budapestről a koronás mintavételről, szóval tegnap egyikőnk se evett
2020. dec. 2. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!