Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami mód hogy azonnal...

Van valami mód hogy azonnal lépjek a családomtól? Esetleg szokjek meg?

Figyelt kérdés
Nagyon utálok itthon lenni, el akarok menni mindegy hova, apám külön el, nem mehetek hozzá lakni, most járom a 9.-et nem érdekel sens tanulás se semmi csak had menjek el, ha kell megszokom vilaggamegyek bármi könyörgöm bármi csak had menjek el itthonról. Az oka nagyon mely, nem egy olyan dolog hogy nem kapom meg a legújabb telót ruhát stb. Csak had menjek el. Fiú vagyok. Ha megszokom megtalálnak? Nagyon elegem van. Öngyilkossághoz nem vagyok eléggé beteg és még vannak céljaim. De itt nem maradhatok. Már csak 3 évet kellene kihúzni de nem tudok velük lenni tovább...
2020. dec. 4. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
attól függ hány éves vagy. ha elmúltál 18 akkor simán leléphetsz.pl.albérletbe.
2020. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Családsegítőbe vagy rokonokhoz tudsz menni.

Osztályfőnök is kompetens, hozzá is fordulhatsz ezzel.

2020. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szar otthon, de nincs hova menni, akkor szepen felkeresed a csaladsegitot, aztan ok majd intezkednek a tovabbiakrol. Ha kiemelnek a csaladbol, akkor vagy neveloszulokhoz kerulsz, vagy lakasotthonba. 18 ev alatt ez a lehetoseged van, vagy meg az, hogy rokonhoz mesz lakni, de ennyi.
2020. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

"el akarok menni mindegy hova"

"nem érdekel sens tanulás se semmi csak had menjek el, ha kell megszokom vilaggamegyek bármi könyörgöm bármi csak had menjek el itthonról"


Oké, játszunk el a gondolattal: tegyük fel, elmész otthonról... Mégis hol laknál? Miből élnél? Ez a két alapvető dolog még sok felnőttnek is problémát okoz megoldani, a mai világban.

A kérdéskiírásod egyenes táptalaja annak, hogy valaki majd ajánlatot tesz, hogy befogad és cserébe "szexrabszolga" leszel. Ezt akarod?

2020. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Megszökni felesleges, mert

1.- feltételezem, hogy azért anyukád szeret, még ha nem is látszik rajta

2.- fiatalkorúként simán elkezd keresni a rendőrség és hazavisznek - szóval ez felesleges kör.

2020. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szuleid nem kezdenek el köröztetni es elmúltal 16 akkor tudnál egyedül élni. De a 18 at érdemesebb megvárni, addig is keress valami munkat, igy kevesebbett kell otthon lenned és pénzt is szerzel.
2020. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad ke a problémát így azért nehéz tanácsot adni.

Jó lenne csaladsegitővel vagy iskola pszichologussal beszélned, biztosan van más lehetőség is, mint lelépni.

Arról nem is beszélve, hogy jelenleg nem vagy abban a helyzetben, hogy eltartsd, ellasd magad.

2020. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
miért lettem lepontozva egyes voltam...nem mondta hány éves így nehéz mondani bármit is...
2020. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Irja, hogy 9.osztalyba jar :)
2020. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
igaz de attól a pontos korát nem tudhatom :D..lehet bukott vagy mitdutom én érted :)
2020. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!