Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell folyamatosan azzal...

Miért kell folyamatosan azzal piszkálni, hogy szakítsak a barátommal?18l

Figyelt kérdés

Ő az első olyan srác, akivel úgy alakult,hogy bemutatom itthon, mivel lassan egy éve együtt vagyunk. És hát anyunak nem meséltem a barátom egyik hobbijáról, mert tudtam, hogy kiakadna rajta. És hát addig amíg anyu nem tudta, hogy van ez a bizonyos hobbi, addig semmi baja nem volt vele, aztán anyához valahogy eljutott a barátom Instagram oldala, ahol voltak képek a hobbival kapcsolatban. Egyébként nem tudom, hogy jutott el anyuhoz, mert neki nincs instája... És alapvetően nem lenne gond, hogy nem említettem a barátom hobbiját, de eléggé nőiesnek megítélt dologról van szó, és anyám meg elég konzervatív ilyen téren. Ezért nem lett túl pozitív a reakció miután meglátta, hogy a barátom szeret hobbiból sminkelni, illetve mostanában a műkörmös dolgok is elkezdték érdekelni. És szokott erről képeket kitenni, hogy ha egy smink vagy egy köröm jobban sikerült. Egyébként többnyire nem magán szokott gyakorolni és hozzánk sem állított be soha sminkben, vagy festett körömmel, tehát anyám nem is tudna erről, ha nem jut el hozzá az instaprofil.


Viszont amióta anya tudja ezt a barátomról olyanokat mond, hogy egy ilyen selejtes beteg embert nem enged be a házba, undorító, szakítsak vele, felháborító a viselkedése a barátomnak.


Miért kell folyton ezzel jönnie? Hogy állítsam le?


2020. dec. 7. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
anyukád mindenképp egy "klasszikus" férfit képzel el melléd aki katonás rövidhajú izmos, sokat edz, szereti a focit stb. Nem egyedi. Amúgy meg a filmes világban rengeteg férfinek is van fogalma a sminkelésről. Szerintem a barátod egy teljesen normális, még az átlag emberek közé is beillewszkedő ember, mert felismerte hogy művelheti a hobbiját anélkül hogy magára kenné a kiló sminket ezzel provokálva a magyar többséget. ( a magyar többség az, akik nem fiatalok)
2020. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%
Aztán ha 5 év múlva elhagy egy fiúért, akkor nem idejönni sírni, hogy "minden pasi egy rohadék"
2020. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

"

anyukád mindenképp egy "klasszikus" férfit képzel el melléd aki katonás rövidhajú izmos, sokat edz, szereti a focit stb. "


Eközött, meg hogy kisminkeli magát és műkörmöket ragaszt fel magának, azért elég széles a skála:D

2020. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%
Ja hogy magát sminkeli??? Először félre értettem, hogy ez a szakmája. Hát akkor érdekes egy gyerek
2020. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

"Amennyiben masokon csinalja ezt a hobbit, ugy nem talolnam furcsának a viselkedéset."

Jó, azért még nem kellene hobbitnak nevezni szegényt.

2020. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%
Volt már párszor ez a kérdés, akkor is elmondtuk, hogy nem normális a srác. Ja és nem 40-50es korosztály vagyok, hanem 26, de ez még nálam sem férne bele...
2020. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
a szexualitasat nem hatarozza meg az hogy mi a hobbija, nincs ok okozat osszefugges akozott hogy sminkel es hogy meleg(vagy biszex lenne). ha neked nincs bajod vele, akkor nem kell massal foglalkozni. en orulnek ha a baratom hagyna hogy neha bekremezzem az arcat, kiszedjem a szemoldoket 😅 de mivel o nem szereti ezeket a dolgokat, nem eroltetem. ti legalabb csinalhatjatok egyutt, legyetek boldogok.
2020. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

Van egy külföldi ismerősöm aki srác és a szemét mindig kihúzza feketével és a szemhéját is néha szokta festeni natúr színre. Mellete a körme is mindig ki van festve és szoknyát is szokott húzni (bár nem gyakran) de ő full heteró és elképzelni se tudná magát egy pasival. Illetve az eddigi barátnői is mind igazi csajos csaj volt. Amióta ismerem őt azóta mondom azt, hogy a különböző hobbik vagy dolgok nincsenek nemhez kötve és szexualitáshoz sem.


Próbáld elmagyarázni anyádnak, hogy ő ilyen ezen nem lehet váltosztatni és ez teljesen természetes.

2020. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

17: "a szexualitasat nem hatarozza meg az hogy mi a hobbija"


Viszont a szexualitása meghatározhatja, hogy mi a hobbija...

2020. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
25%

szerinted ha meleg lenne akkor baratnoje lenne ? 😂

ugyan a kerdesben nincs benne hogy biszex, de ha a kerdezot nem zavarja, akkor az sem jelentene semmit.

2020. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!