Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell folyamatosan azzal...

Miért kell folyamatosan azzal piszkálni, hogy szakítsak a barátommal?18l

Figyelt kérdés

Ő az első olyan srác, akivel úgy alakult,hogy bemutatom itthon, mivel lassan egy éve együtt vagyunk. És hát anyunak nem meséltem a barátom egyik hobbijáról, mert tudtam, hogy kiakadna rajta. És hát addig amíg anyu nem tudta, hogy van ez a bizonyos hobbi, addig semmi baja nem volt vele, aztán anyához valahogy eljutott a barátom Instagram oldala, ahol voltak képek a hobbival kapcsolatban. Egyébként nem tudom, hogy jutott el anyuhoz, mert neki nincs instája... És alapvetően nem lenne gond, hogy nem említettem a barátom hobbiját, de eléggé nőiesnek megítélt dologról van szó, és anyám meg elég konzervatív ilyen téren. Ezért nem lett túl pozitív a reakció miután meglátta, hogy a barátom szeret hobbiból sminkelni, illetve mostanában a műkörmös dolgok is elkezdték érdekelni. És szokott erről képeket kitenni, hogy ha egy smink vagy egy köröm jobban sikerült. Egyébként többnyire nem magán szokott gyakorolni és hozzánk sem állított be soha sminkben, vagy festett körömmel, tehát anyám nem is tudna erről, ha nem jut el hozzá az instaprofil.


Viszont amióta anya tudja ezt a barátomról olyanokat mond, hogy egy ilyen selejtes beteg embert nem enged be a házba, undorító, szakítsak vele, felháborító a viselkedése a barátomnak.


Miért kell folyton ezzel jönnie? Hogy állítsam le?


2020. dec. 7. 14:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%
kihagytad az öntagadó meleg opciót.
2020. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, a párodnak NEKED kell megfelelnie, nem az anyádnak. Mondd meg neki legközelebb, hogy állítsa le magát és ne a te párkapcsolatoddal foglalkozzon...
2020. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%

Na, kérdező, pont amiatt nem mer coming outolni sok meleg, mert rengeteg ilyen korlátolt ember van, mint anyukád, már bocsánat.

Nemrég pont láttam egy asztalosból, vagy hasonló férfias szakmából lett körmös faxiról videót, aki abszolút nem volt feminin, szóval nem ettől függ, ki mit szeret. Ha meg mégis kiderülne, hogy a fiúkat is szereti, ki nem fossa le?

2020. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy meg lehet neki mondani, hogy ezzel a viselkedéssel csak az ő karjába fogod sodorni és ha tartós lesz a dolog, az is lehet, hogy a gyerekét elveszti, amit aztán elég ciki kimagyarázni.
2020. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%

Neked kell tudni, hogy mi fér bele. A párom metroszexuális, ami számomra elég szimpatikus. Odafigyel a hajára, igényli, hogy kiszedjem a szemöldökét, kozmetikázzam, igazgassam a körmét (én ezeket szeretem csinálni de nyilván megcsináltatná szakemberrel, ha nem akarnám). Jó ízlése van és igényes. Ahogy mondják, nem baj ha a párodnak ez a hobbija, szerintem magán gyakorol, viszont ugye társadalmilag van egy transzi felhangja. Lehet, hogy van benne egyfajta kíváncsiság és majd kialakul. Ha neked ő így megfelel, akkor ne érdekeljen anyukád véleménye.

A párom normális, normálisan funkcionál a kapcsolatunkban, jó kiállású, kommunikatív, értelmes, humoros és még sikeres is... a családom mégis próbál fogást találni rajta, ahelyett, hogy örülnének, hogy nem valami lecsúszott alkoholistával élek. Ne másoknak akarj megfelelni. Ha jól megvagytok tarts ki mellette.

2020. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Savlekotő ***** válasza:
0%
A kérdező barátja nem meleg ha nővel van együtt,max alibi nő
2020. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!