Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessük meg apámmal,...

Hogyan értessük meg apámmal, hogy rettenően gáz a viselkedése a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Feltűnően nyomul a barátnőmre, nagyon kínosan érzi magát a lány is, én is meg anyu is.


Csomó ocsmány célzással bombázza meg úgy méregeti, hogy én süllyedek el helyette. Az apám viccesnek és fiatalosnak hiszi magát ettől meg azt mondja, nem fogadott vakságot meg szerzetességet. Volt hogy a barátnőm már elsírta magát, mire befele menet elértük a szobámat kifele menet meg a bejárati ajtót. Egyre kevésbé akar átjönni és megértem miért...


Amikor próbáltam vele beszélni, hogy vegyen vissza, először megpróbálta bebeszélni hogy túlreagálom meg beképzelem. Máskor azzal védekezett hogy ezt a barátnőm is akarja, mert az ő korában tapasztalt férfiaktól tartják hízelgőnek a bókot a lányok, nem girnyó kölyköktől, akik azt se tudnák mihez kezdjenek velük. Szerinte kelleti magát neki csak bamba vagyok, hogy észrevegyem. Mondtam már neki, hogy nem normális tinilányokra csorgatni a nyálát, szerinte mindenki a friss husit választaná az állott helyett. Ezt meg a többit teljes nyugalommal mondja anyu előtt is.



2020. dec. 8. 01:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
88%
A barátnődnek nincs apja? Nincsenek szülei? Akik ketten elmennének hozzátok, és megmondanák apádnak, a következő lépés a feljelentés lesz szexuális zaklatásért?
2020. dec. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
90%
Anyukadnak is vannak gondok a fejeben...
2020. dec. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Apádnak egy jobbhorog meg egy balegyenes kéne, de izomból. De most komolyan mondom. Ha az enyém így viselkedett volna a csajommal, én ráborítottam volna az asztalt.
2020. dec. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
95%

Anyád helyében már rég ott hagytam volna, és kerestem volna mást. Legyen már benne tartás, basszus apád ezzel őt is szétalázza. A barátnőd helyében én fognám az apját és egy látogatást tennék a gané apádhoz, aztán jól megfenyegetném a feljelentéssel. Ez már rég a szexuális zaklatás keretein belül van. Apádat zavarja hogy téged még gyereknek néz, viszont irigyli a csinos barátnődet, mert neki szerencsétlen anyud jutott. Nem érzi igazságosnak hogy ő nálatok a férfi, de mégis neked van a jobb nőd.

Üzenem apádnak hogy a legtöbb lány k*rvagáznak tartja a papák nyomulását, és nem a lányok utáni nyálcsorgatáson kellene kiélnie a kapuzárásiát. Amelyik lány meg vevő rá az meg csak egy sugar daddyt akar, de az első adandó alkalommal úgyis dobnák az öreget. A pénze kellene nekik max és nem apád impotens löttyedt t*ke. Undorító amit művel.

2020. dec. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy te miért csak utólag pofázol? Miért nem véded meg a barátnőd? Miért megy egyáltalán át hozzátok?
2020. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
97%
Anyukádnak eléggé a béka segge alatt van az önbizalma, ezt látatlanból le merem írni, mert ha csak egy minimális is lenne, már megmondta volna, hogy még egy ilyen húzás, beadja a válópert, fatika meg mehet, amerre lát. Ilyenkor picit örülök, hogy eddig a komolyabb pasijaim közül csak egynek ismertem az apukáját, szerencsére az egy tündér volt, nem egy ekkora phasz, már bocsánat.Ha mégis megilletett volna ezekkel a "bókokkal", lett volna egy pár keresetlen szavam.
2020. dec. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%
Én a csaj helyébe már az első ilyen tapló mondat után felpofoztam volna és megmondtam volna neki, hogyha fiatal puncira gerjed fizessen egy sugar babyt, de ne engem vegyen célkeresztbe.
2020. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
Azert gyanitom, hogy a ez bunko, primitiv, erzeketlen viselkedes nem most kezdodott, (ha csak nem valami gyors korai szellemi leepules) hanem mindig is fennallt, csak idaig nem zavart. Ha ilyen ellenseges a viszonyod a szuleiddel, hogy kepesek tobbszor ilyen kellemetlen szituacioba hozni, hat akkor muszaly lesz ott hagyni oket.
2020. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
96%

Szegény anyukád, szerintem apád mindig is ilyen hlye volt és porig alázta anyádat csak neked nem tünt fel, nem érdekelt, megszoktad, ebben nöttél fel. De most, hogy téged is ennyire érint, zavar. A helyedben leülnék apáddal és megmondanám, hogy felnött férfi vagy te is és ha még egyszer észreveszed azt, hogy úgy néz a barátnödre, odabszol neki akkorát hogy a másikat a fal adja, két okból is, az elsö, hogy anyádat alázza ezzel a viselkedéssel meg beszólásokkal, a másik, hogy a lányt zavarja.

Amúgy az én anyám mostani férje meg rám csorgatta a nyálát évekig, szóval tudom, mit érezhet a barátnöd, ez nem jó érzés, ez a fajta nyomulás éz inkább megalázó a lánynak is, mint "bók", ahogy apád gondolja a beteg agyával.

2020. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
91%
Ott kell ütni, ahol a legjobban fáj neki, és az az életkora. 1-2 jól irányzott beszólás arra, hogy egy vén trotty, akinek már fel se áll, biztosan letöri a szarvait. Persze borzasztóan meg fog sértődni, de az már kit érdekel :D
2020. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!