Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eljön hozzánk és mindent...

Eljön hozzánk és mindent fényképezget, áthív, körbevezet másokat a házunkban, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Anyám mikor eljön hozzánk mindig képeket csinál, de nem csak a gyerekekről hanem ha egy váza nem úgy áll ahogy eddig vagy bármi változás van a házban már ő fényképezi is. Mikor rákérdeztem mire jó ez fel volt háborodva, elmondani értelmesen nem tudta.

A másik pedig amin még nagyon kiakadtam, hogy mikor itthon vagyunk áthívja az ismerőseit hozzánk mikor ő is nálunk van, és kérdés nélkül körbevezeti őket mint ha ez az ő háza lenne.

Sajnos nagyon sértődékeny mikor szóltam neki ezen is megsértődött, viszont azóta is ezt csinálja. Számomra ez kellemetlen mert én sem hívok át akárkit, csak akik tényleg közel állnak hozzánk, nekem a ház egy privát hely ahol csak azokkal szeretnék lenni akiket ismerek és szeretek.

Miért csinálja ezt? Mivel állítsam le?



2020. dec. 8. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beengedni egy darabig. Más mód nincs
2020. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Tiltsd meg neki! Kérdezz rá hogy azért csinálja-e, hogy másoknak mutogassa, mert akkor majd nem csodálkozol, ha egyszer arra mentek haza, hogy valaki betört hozzátok és eltűnt ez-az a házatokból. Vagy nagyon gyorsan kitörli az összes képet a telójából, vagy soha többet nem engeded be hozzátok.
2020. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
vótmá ez a kérdés!
2020. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Be sem engedném a házba.
2020. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

En biztos nem engednem, hogy az engedelyem nelkul barkit athivjon, plane meg korbe is vezesse oket. Errol te tehetsz. Ha megadod a cimed, akkor nehany hajlektalannal benezek hozzatok. A konyhat is hasznalatba vesszuk, fozok nekik ezt azt..

Te szolsz nekem, hogy ez neked nem tetszik, en megsertodok..de holnap ujra jovunk!

2020. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
De mit martirkodsz? Nem kell beengedni es kesz, ha megsertodik, akkor meg, de legalabb nyugtod lesz. Vagy van valami oka, amit nem irtal le, hogy miert is nem vagy hajlando megmondani neki, hogy ne jojjon?
2020. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Gyanús hogy narcisztikus személyiségzavara van ezért nem tiszteli a határokat amit szabsz mert számára te csak az ő énjének kiterjesztése vagy
2020. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy mivel állítsad le? mentálisan retardált vagy talán? kit érdekel, ha sértődékeny? ha megsértődik, legalább nem megy egy darabig. Nincsen cukorból, nem fog elolvadni, ha megmondod ezentúl a te szabályaid vannak, ott ahol élsz. Te házad? Igen. akkor ezentúl kizárólag ő mehet át, ha áthívjátok, ne fotózgasson és ne vigyen oda senkit. Ha ez nehéz neki, akkor őt sem kell beengedni és kész. Komolyan fel nem foghatom, már elnézést, hogy lehetnek valakik ennyire életképtelenek, hogy azt sem bírják kezelni normálisan, hogy miképp éljenek a a saját házukban.
2020. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere (abból is olyanra amit krvanehéz másoltatni) és nem nyitni ajtót.
2020. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszokott már róla az anyád?
2021. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!