Jogos a sértődése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves fiú vagyok, és most lesz a ballagásom a hétvégén.

Van egy elég komoly fényképezőm.(Tükörreflexes,objektívvel,stb.)

Anyukám ma megsértődött, mert nem adom neki oda a ballagásra. (Azért, mert féltem magát a gépet. Sok ember lesz ott,kilökik a kezéből, nekisúrlódnak az objektívnek,stb. ) 2 hete voltunk egy kalandparkban,ahol Ő fényképezett. Hááát, nem szívesen adtam a kezébe a gépet.(Tudni kell róla, hogy semmilyen komolyabb elektronikus eszközhöz sem ért.)Én a gépre nagyon vigyázok,tisztában vagyok az értékével.


Jogos a sértődése?



2013. jún. 10. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Jogos....


De az is jogos, hogy félted...

2013. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is félteném ne add neki oda. Édesanya vagyok én is de én megérteném, hogy félted a fényképezőgépedet.
2013. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
ha te dolgoztál meg érte (és nem a szülinapi névnapi karácsonyi pénzajándékokra gondolok) akkor igazad van, de ha egy filléler is beszálltak akkor jogos...
2013. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
És nem téged akarna fényképezni azzal a komoly gépeddel? Szerintem jogos a értődése.
2013. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztosan jót szeretne, hiszen Téged szeretne megörökíteni egy jó géppel, hogy minél jobb kép legyen rólad.

Téged is megértelek, hogy nem igazán akarod odaadni olyannak, aki nem ért hozzá, és félted.

Mi lenne, ha addig is megtanítanád neki, hogyan működik, és hogyan lehet a lehető legjobb képet készíteni? Még van rá 1 heted. :) Anyukád is örülni fog, hogy megtanítod kezelni, és te is megnyugodhatsz, hogy biztos kezekben van a gép!

2013. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Te dolgoztál meg azért a gépért??? Valószinűleg nem... Add csak oda anyukádnak.
2013. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megertem, hogy felted, de mi lenne, ha megtanitanad ot arra,hogy kell hasznalni, mire vigyazzon?
2013. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy félted, én pl apukámnak nem adok oda semmit, mert tönkretette a mp3-lejátszómat.

Nem jogos, de érthető. Ha tudom, hogy valamihez nem értek, és méregdrága, nem fogom elkérni, tökmindegy, hogy én dolgoztam-e meg érte, vagy sem.

2013. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Add oda neki, de előtte tisztázzátok le a feltételeket: "Ha elrontja, vesz egy másikat". Pont.
2013. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szépen leminősítetted anyukádat. Ügyes!
2013. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!