Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért ilyen? Ha...

Anyukám miért ilyen? Ha megkérdezem, hogy kell-e valamit segíteni, mindig azt mondja nem kell. De ha meg nem kérdezem meg, ki van akadva, miért nem jöttem segíteni.

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
A következetes nevelés mintapéldája.
2020. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Az én anyám is ilyen. Megkérdezem, hogy segíthetek-e akkor nem válaszol vagy azt mondja, hogy nem kell. Aztán hisztizik és ordibál, hogy neki sosa senki nem segít. Le kell szarni és ennyi
2020. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Passzív agresszióval súlyosbított mártír kórban szenved. Egyetlen hatásos ellenszere a teljes ignorancia.
2020. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a klubban :D Nálunk az van, hogyha segítek valamiben, akkor folyton kritizál közben, hogy nem úgy kell, meg leszól, hogy milyen bénán csinálom (közben meg egyáltalán nem bénán, csak máshogy, pl. másféle alakúra szeletelem a hasábburgonyához a krumplit, mint ő szokta). Aztán meg csodálkozik, hogy egy ideje már magamtól nem csinálok meg neki semmit.
2020. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is hasonló a helyzet. Ha magamtól megyek oda, hogy segítek, elküld, hogy "nincs ideje tökölni, haladni kell", de ha nem megyek, akkor már lusta vagyok, mint a föld.xD
2020. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj! Valószínűleg azt szeretné mutatni,hogy egyedül is mindent megcsinál, viszont ez kimerítő és jól esne neki ,ha meglátnád a munkát és kérdezés nélkül megcsinálnád. Próbáld ki ;)
2020. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak egyszeruen ne kerdezd meg hanem szo nelkul segits/csinald meg helyette (amit tudsz)😌
2020. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
6-7: az ilyeneknek ez se felel meg. Tapasztalat.
2020. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Vegülis igaz anyám is ilyen. Ezért én csak akkor csináltam bármit is ha nem volt otthon... Így nem tudott kötekedni, de csináltam is valamit
2020. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8: igaz. Ha kérdezés nélkül csinálom, akkor is beleköt, hogy ez így nem jó, ezt nem így kell, te nem értesz hozzá, hadd csináljam én, menj innen stb
2020. dec. 11. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!