Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a feleségemnek,...

Elmondjam a feleségemnek, hogy a fia marihuánát szív?

Figyelt kérdés
Tegnap meg találtam a feleségem fia füvét persze egyből rá kérdeztem, hogy mi a helyzet nem tagadta, de megígértette velem, hogy ne mondjam el az anyjának. Azt mondja nincs problémája, és el is hiszem mert eddig fel sem tűnt és egy rendes jó tanuló srácnak ismerem. Ha elmondom a feleségemnek nem biztos, hogy jól teszem, de ha nem akkor rá is mehet a házasságunk

2020. dec. 12. 05:53
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
42%

Én ha megtalálnám a gyerekem füves cigijét akkor büntetésből elszívám.


Viccet félretéve szerintem nem kéne szólni amíg "egészséges" mértékbe fogyaszt füvet és nem folyamodik keményebb drogokhoz.

2020. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
76%
Egészséges mértékű kábítószer, ez nekem új fogalom.
2020. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%

Elmondanám, hogy ne érje meglepetés, miért tartanak náluk házkutatást a rendőrök éjjel kettőkor.

Elhiszem, hogy most nagy divat védeni a füvet és szembeállítani az alkohollal, de akkor is illegális Magyarországon és a zsarukat nem érdekli, hogy ki szívott és mit, felforgatják a lakást.

Szívjon a saját lakásában.

2020. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
58%

Én is szeretem mikor védik a füvet, hogy jaj mert könnyű drog, stb :)) Simán rá lehet szokni olyan szinten mint a nehéz drogokra, onnan meg már csak egy lépcsőfok a kemény drogok használata, mert keményebb, ütősebb dologra fog vágyni a gyerek.


Csak hogy ne hiába pofázzak, egyszer én is kipróbáltam 5 éve, semmit nem éreztem, csak nagyon éhes voltam utána ennyi. Nem is értettem mit esznek rajta, azóta se próbáltam, és nem hiányzik.

2020. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
0%
Csak az ő fia szív, a te fiad nem? És a fiatok?
2020. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mond el... Bőven kiskorú, mert 17. Honnan szerezte, miből vette? Gondolom az anyja pénzéből ..


Le kell vele ülni kettőtöknek ezt megbeszélni.


Azért röhely, hogy egy 17 éves hagytok füvezni... Eszem megáll .. aztán lehet jönni, hogy az alkohol így úgy károsabb

2020. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
75%
Tesóm a 14 éves fiának engedte Hollandiában hogy füves sütit egyen, én már nem lepődök meg a mai szülőkön. A fia e-cigit is szív. Mikor mondtam tesómnak, hogy láttam a gyereket e-cigit szívni, a legnagyobb természetességgel vágta rá hogy igen, vett neki.
2020. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
84%

15.gondolom az anya elso házasságból van a gyerek.


Kerdezo, szerintem beszelgess a fiúval, mondd el h nem jo dolog mielott raszokik es fuggo lesz.

Ha kiderul, hogy te is tudtal errol oltari balhe lesz a felesegeddel, elozd ezt meg es magyarazd meg a gyereknek, hogy igerje meg, abba hagyja!

Egyebkent ha haza is viszi a cuccot,valoszinu tobbszor is szuksegesnek erzi a kabulatot, komoly lelki ok allhat a hatterben..

2020. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
36%
Ne mondd el, lakotarsam is sziv, nincs ebben semmi lelki ok, vagy amirol beszelni kéne, egyszeruen szereti., jol esik neki. En is probaltam mar, megse lettem függő, nekem nem jön be. Szerintem se szolj, tartsd a szavad inkább, a bizalmat elvezni sokkal tobbet er.
2020. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
39%

Tiszta vicc itt a kommentelők...


Az " oké" ha kipróbálja mondjuk egyetemen...de egy 17 éves gyereknek rohadtul nem kell szívnia ... Az meg se fordul már az apuka meg a kedves kommentelők fejébe ha a kiskorú gyereket elkapják fű vásárlás közben akkor megy a gyerek is a sittre meg a szülők is...


Aztán lehet lesni, hogy " de jajj észre se vettem, jó tanuló...meg hát az alkohol károsabb..."


Aki 3 gyerekes anyuka és füvezik annak is grat 👍👍👍


Mellesleg azon is elgondolkoznék milyen indítattásból kezd el füvezni.. esetleg ha szar a család akkor érthető de akkor sem!


Bazdki ha én nem próbáltam ki soha 33 év alatt úgy h apám alkoholista volt meg anyám is, villany kikötve, víz lekötve, csóróként akkor a mostani fiataloknak nem tudom miért kell... Meg honnan szerzik... Szánalom a gyerek és a kérdező is meg akik védik h a gyerek hadd füvezzen



Na kedves gandzsások lehet lepontozni 👎👎👎

2020. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!