Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a feleségemnek,...

Elmondjam a feleségemnek, hogy a fia marihuánát szív?

Figyelt kérdés
Tegnap meg találtam a feleségem fia füvét persze egyből rá kérdeztem, hogy mi a helyzet nem tagadta, de megígértette velem, hogy ne mondjam el az anyjának. Azt mondja nincs problémája, és el is hiszem mert eddig fel sem tűnt és egy rendes jó tanuló srácnak ismerem. Ha elmondom a feleségemnek nem biztos, hogy jól teszem, de ha nem akkor rá is mehet a házasságunk

2020. dec. 12. 05:53
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Vajon milyen probléma lehet a háttérben? Hisz a környezet idilli. Anyunak van férje, aki annak 17 éves nagyfiát nem tekinti (legalább nevelt) gyerekének, ellenben a szennyesében (?) marihuánát talál.
2020. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Attól, hogy füvezik valaki nem kell, hogy legyen valami a háttérbe. Csak kipróbálta és ha okos gyerek nem fogja túlzásba vinni
2020. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
34%
Ha okos gyerek, egyáltalán nem használ ilyen szart...
2020. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek bejön,van akinek nem.Van akinek szüksége van rá,és olyan is van akinek nincs rá szüksége.
2020. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
26%

Az en ferjem fianal is talaltam drogot elsore csak egy zacsika fuvet 17 evesen.

Most börtönben ül.

Nekem a párkapcsolat az első a társam joban es rosszban. A gyereknek szolnek, hogy bocs meggondoltam magam es jovo szerdan elmondom anyadnak, hogy talaltam egy gramm fuvet a szennyesben. Addig talalj ki valamit, hogy hogyan magyarazd ki magad vagy gondolkodj el nem jobb e oszintenek lenni. Cserebe ha nagyon neked esik, akkor vedeni foglak.



17 evesen meg az alkohol se legalis, fuggetlenul attol, hogy sokan mar gyerekkent vagy 15-16 evesen kiprobaljak vagy 17 evesen mar heti szinten fogyasztjak. Es nyilvan nem egy egeszseges sejttmereg. (Haha..) a marihunaa es az eki vagy speed meg soha nem is volt es ma se es holnap se lesz legalis se a 17 evesnek se a 77 evesnek. Elsore akarmiylen kis mennyisegert ha elkapjak akkor eltereles masodik alkalommal buntetoeljaras jon. Persze persze divat es minden kozepsuliban megvannak az eloszto emberek, de 17 evesen milyen ures elete van mar valakinek, hogy fuvezik (vagy csak epp most kiprobalja???,) mikor online oktatas van? Ehhez le kellett szerveznie a kis dealerrel a talalkat napkozben, mert gondolom nem odajar hozzatok a kis fűarus?! Egy gramm fu par ezer forint vagy lehet mar van 10 is. Nem videojatekozik a srac? Azok ks eloszeretettel lovik egymast befuvezve a gep elott😀.


Szoval en a helyedben erost elgondolkodnek normalis-e ha a feleseged fia 17 evesen a fuvet a szennyesben felejti.

Nalunk mikor mar nem rejtegette es uton utfelen potyogott a gyerekbol a fuveszacsko meg a fu, akkor mar regen keso volt. Addigra rendszeres fogyaszto lett es amikor jottek a szentbeszedek, barati beszelgetesek, gyozkodesek, szidasok, jo utra teritesi kiserletek mar ugy kezdte, hogy remelme hamar kihalnak az ilyen dinoszauruszok, mi t ti es vegre legalizaljak a fuvet, hisz ez kevesbe karos mint az alkohol. Bruhahaha


Kerdezo tehat cska ovatsan. Valaki jol irta a nagyfiu majd csak egyszer elmegy te meg meg az anyukajaval szexelnel meg szeretned fozne msna rad akkor inkabb ne sunnyogj ilyen "talalt fuvel". Csak a gyereknek szolj doben, aztan bizd ra mit hazudik. Nalunk a slager az volt, hogy a haverom adta fgalmam sem volt mi az😀

2020. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
70%
Először anyuka fejében kell rendet tenni...
2020. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Én nem köpném be.

Amiről "nem tudok", attól nem lesz melegem. Azaz mindenkinek annyi problémája van, amennyit csinál magának.

Kifejtve:

Vagy a srác utál meg végleg, vagy a feleséged.

Esetleg: "és".

2020. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
51%

Elmondhatod, de az legyen a legnagyobb baj, hogy füvezik.

Magyarországon is túl van az egész démonizálva, szerintem próbáld meg elmondani, de finoman közöld vele, hogy ne essen neki a gyereknek.

2020. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira beleakarsz avatkozni,először nézd meg a srác barátait.
2020. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Igazából mindenkivel barátkozik, vannak normális barátai is meg ilyen festett szeműek is
2020. dec. 13. 15:07
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!