Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a feleségemnek,...

Elmondjam a feleségemnek, hogy a fia marihuánát szív?

Figyelt kérdés
Tegnap meg találtam a feleségem fia füvét persze egyből rá kérdeztem, hogy mi a helyzet nem tagadta, de megígértette velem, hogy ne mondjam el az anyjának. Azt mondja nincs problémája, és el is hiszem mert eddig fel sem tűnt és egy rendes jó tanuló srácnak ismerem. Ha elmondom a feleségemnek nem biztos, hogy jól teszem, de ha nem akkor rá is mehet a házasságunk

2020. dec. 12. 05:53
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy alkalommal azért beszélnék erről a gyerekkel. És megkérném rá, hogy vagy hagyja abba, vagy ő maga mondja el az Anyjának. Ha már megígérted te ne köpd be. De vagy legyen okafogyott a történet azzal, hogy letette. Vagy mondja el ő az anyjának, mert az anyja a te feleséged, és nem kedveled ezt a felemás helyzetet, hogy a saját feleséged előtt titkolóznod kell.
2020. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
76%

Elnézést ! Aki a fű ellen van annak mi is az igazi baja vele ? 🙄 A börtönön kívül ! Szerintem egy 17 éves gyerek siman tud vigyázni magára! Embert vegyétek már észre 30 perc boldogság az egész ! Lelkiok? A rohadt életbe! 800 ezer alkoholita van ebbe a g**is országba akkor nekik is lelki okuk van! A masik dolog. A fű nem kapu drog ! Akinek van egy kis sütni valója a fejébe az tudja ! Hogy nem kell mocskos szintetikus szereket tolni ! A kapu drog rég megvan döntve nem.tudom mit beszéltek?



Tudjátok mi ez az egész:

Agymosott zombik hadserege ! Igyatok csak a pálinkát

2020. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!