Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Jelentsem a...

Mit tegyek? Jelentsem a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy nem olyan rég elhagyott a párom egy másik férfi miatt. Van két közös gyermekünk is. A gyerekeket is itt hagyta, Nos ez a srác teljesen megfossza a jogaitól, nem engedi hogy a gyerekekkel beszéljen stb. Mit tehetnék hogy ne marja el a gyerekeitől? Jelentsem a rendőrségen?

2020. dec. 15. 13:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És igen úgy tudom hogy erőszakos. A volt párját is ütötte, terhesen is. Meg megtudtam hogy ez a srác csak a pénre utazik. A saját gyerekeit kiemeltr a gyámügy. Akkor milyen ember lehet ez? Ezért féltem az exem. De tudom hogy nagyon megbánja még
2020. dec. 15. 15:09
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ez nem féltés hanem inkább féltékenység?
2020. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen nem tagadom, féltékenység is de ugyanakkor féltem is, hogy bántja. És szerintem azért nem mer lépni. Aztán kitudja. Ez cssk egy feltételezés
2020. dec. 15. 15:20
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az hogy csak feltételezed. Most gondolj bele, te jelented ezt a rendőrségen, ők kimennek hogy baj van e, aztán kb rajtad fognak közösen röhögni
2020. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen az lehet. Azért is nem merek semmit se tenni. Mert a végén rajtam röhögnek. De százig tudom hogy valami ott nem stimmel. És bántani fogja. Az exemet tudom hogy erdekli a gyerekek. Tehát azért nem mondana le róluk
2020. dec. 15. 16:10
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Egy anya akkor nézi meg, látja a gyerekeit, amikor csak akarja, az új férfi nyilván nem egy lakásban bezárva tartja.
2020. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha az exed nem tesz feljelentést hogy a barátja pl bezárva tartja akkor te nem tehetsz semmit. Akkor sem ha biztosan tudod hogy bántja, mert akkor is az exednek kellene feljelentést tennie. Ez az ő döntése. Remélem megjön a feleséged esze márcsak a gyerekek érdekében is. Mert attól hogy szétmentetek nem kellene megszakítania a kapcsolatot a saját gyerekeivel.
2020. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kapcsolat van közöttetek? Tehát fl tudod hívni, válaszol az sms-edre? Mert ha nem, azzal már mehetsz a rendőrségre, hogy aggódsz. Az meg ne érdekeljen, hogy kiröhögnek.
2020. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen nőt csak ne féltsd! Ha épp nem elmenekült tőled végső elkeseredésében, akkor megérdemli sorsát. Ha meg a gyerekeit hátrahagyva menekült, nos, akkor is.
2020. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen feltudnám hívni. A mostani hapsija telefonján tudnánk beszélni, csak éppen már azt se mert letiltotta a számomat az ő telefonján, hogy még véletlen se tudjam hívni. A facebookon is le vagyok tiltva, és tudom hogy nem az ex tiltott le.
2020. dec. 16. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!