Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Jelentsem a...

Mit tegyek? Jelentsem a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy nem olyan rég elhagyott a párom egy másik férfi miatt. Van két közös gyermekünk is. A gyerekeket is itt hagyta, Nos ez a srác teljesen megfossza a jogaitól, nem engedi hogy a gyerekekkel beszéljen stb. Mit tehetnék hogy ne marja el a gyerekeitől? Jelentsem a rendőrségen?

2020. dec. 15. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy hülye az exed, de te se vagy 100-as ha azt hiszed, hogy ez csak az új fickó sara. Tudom, hogy nehéz elfogadni de ha akarná látni a gyerekeket vagy beszélni akarna veled (a láthatásról vagy másról) akkor megtehetné.

Hogyha az exed szemét is, akkor megpróbálja visszasírni magát hozzád ha az új palija szemétkedik vele. Magánvélemény de én érte 2 szalmaszálat se tennék keresztbe, nem fogadnám vissza és csak az ügyvéden keresztül kommunikálnék kizárólag hivatalos ügyben. Természetesen vissza se akarnám fogadni később.

Szerintem engedd el ezt az egészet.

2020. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mármint sem most nem akarnám visszakapni, sem akkor mikor esedezik, hogy mennyire banja a dolgot (ha esetleg valaha történne ilyen).*
2020. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!