Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám pedofil? Félnem kéne tőle?

Anyám pedofil? Félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés

Kiskoromban párszor adott szájra puszit. Sima, rövid szájra puszit, épp, hogy csak összeérintettük a szánkat.

Ez 5-6 éves koromban volt, most már csak arcra adunk puszit. Amúgy nagyon jó viszonyom van vele, ő az egyetlen akivel bármit megtudok beszélni, aki mindig támogat, segít.

Viszont olvastam egy kérdést itt, ahol azt mondták, hogy a szájra puszi nemhogy beteges, de pedofil az a szülő aki ezt csinálja. Ez igaz? Akkor félnem kéne anyámtól? Mert nem akarok tőle eltávolodni, csak ő van nekem, mindig mindent megbeszélhetek vele, megvan az anya-lánya kapcsolat. És inteligensnek is tartom, mindenben jó tanácsokat ad.

De most akkor tényleg pedofil?


Amúgy a kérdés nem kamu. Komolyan kérdem, ezért pedofil egy szülő és a gyereknek félnie kell tőle? Akkor is, ha ennek már 10 éve?


16L



2020. dec. 16. 16:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Pedofilok elsősorban férfiak lehetnek, nőkre egyáltalán nem jellemző. Az, hogy anya a lányának kiskorában ad egy puszit, az semennyire sem perverz. Szeret téged, ez minden.
2020. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem hinném.
2020. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha anyukád pedofil lett volna, akkor az már sokkal fiatalabb korodban kiderült volna. Amúgy meg ne higyj el minden szart amit a gyakorin írtak:D
2020. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Hát, 16 évesen akkor már nem kellene félned tőle...
2020. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem unjátok még ezeket a szájapuszis kérdéseket ? :D
2020. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
3-as, sajnos befolyásolható vagyok. Tudom nagyon rossz tulajdonság, de nem tudok ellene tenni.
2020. dec. 16. 16:18
 7/31 anonim válasza:
98%
Szerintem nem kell. Nekem a leírtak alapján egy nagyon jó szülőnek tűnik az anyukád. Semmi okod aggódalomra, hisz már tíz éve történt, akkor sem számít betegesnek (nekem) a szájra puszi. Olvastam valahol, hogy a csókkal a szeretetet fejezzük ki a másik ember iránt. Ez a sima puszi teljesen ártatlan (számomra).
2020. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem pedofil. A pedofília a “nagybácsis taperolásoknál” kezdődik és valahol a Kaleta-ügyeknél csúcsosodik ki. Egy szájrapuszi ehhez képest (oroszoknál szokás amúgy) lófitty.
2020. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

#1

De, nők is lehetnek pedofilok

2020. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha a válaszokat is elolvastad volna annál a kérdésnél, akkor tudnád, hogy a puszi nem minden esetben és nem mindenki számára szexuális tevékenység, és nem kellett volna kiírnod ezt a kérdést.
2020. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!