Szerintetek pedofil?

Figyelt kérdés
Egyedül álló anyuka vagyok és jelenleg van egy 3 hónapos kapcsolatom de észre vettem olyan dolgokat amik pedofilságra utalnak.Ilyen pl ha nálunk van a férfi mindig ő akarja megfüröszteni és felöltöztetni a 3 éves kislányomat.A kelleténél többször ölelgeti,mindenféle édességgel ellátja(a kelleténél többel).De ami igazán a gyanut keltette bennem az az h többször is láttam h a férfi szájon csókolja a 3 éves lányomat.És bizony volt olyan h aránylag hosszúra sikeredett a szájra puszi.Én már rá szoltam ez miatt de ő azt válaszolta h nem ő csókolta szájon a kislányt hanem pont fordítva. De ez a szájra puszi többször is megtörtént és az az érdekes h se engem se a nagyszülőket(velük élünk)nem puszilta még sose szájon a kislány.meg nem hiszem h egy 3 éves kislány tudja mi az a szájra puszi.Szerintetek van okom a gyanúra?Honnan lehet felismerni ha a párunk pedofil?Milyen jelei vannak a pedofilságnak,mik azok a konkrét jelek amikre oda kellene figyelnem?Több szakembert és lelkisegély szolgálatot is megkérdeztem ez ügybe és mind azt javasolta h ha már ilyen gyanum van akkor sürgősen szakítsak meg minden kapcsolatot az illetővel mielött a gyanu beigazolódik és komoly lelki ill testi sérülést okozna a kislányomnak.

2014. szept. 22. 18:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki a francba, amíg nem késő.
2014. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%

Nem zörög a haraszt...


dobd ki, de azonnal!

2014. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Te ott vagy, amikor fürdeti?

Még véletlenül se hagyd egyedül vele fürdeni!

Az ölelgetés oké szerintem, de a szájrapuszi már sok... bár nemrég még az én kisfiam is szájon akart puszilni engem, volt is belőle hiszti, hogy nem engedtem.

2014. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
Mar ott elakadtam, hogy 3 honap utan egyaltalan hogy kerul kapcsolatba egy gyerek a szulo partnerevel, dehogy meg furdesse is??? En szakitanek azonnal, az biztos.
2014. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%

A leírtak egy szerető édesapa és gyereke kapcsolatára jellemzőek. Mások is puszilják szájon a gyereküket.

Ha viszont azt látod, hogy fogdossa alulról a kislányodat nem úgy nyúl hozzá mint ahogyan te szoktad.

Természetesen a megérzéseidre is hagyatkozhatsz, kivéve ha nem vagy pánikbeteg.

2014. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
igen ott vagyok mikor fürdeti főleg h ilyen gyanum van nem is merném vele egyedül hagyni
2014. szept. 22. 19:10
 7/44 anonim ***** válasza:
73%
De hogy a pcsaba van annyi esze valakinek, hogy egy 3 honapos kapcsolatot mar nem csak hogy osszeismertet a gyerekkel, hanem meg ilyen igencsak intim helyzetbe is engedi????? Nem normalis - vagy velem van baj?
2014. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Amúgy az is gyanus volt nekem h nagyon hamar megakarta ismerni a kislányomat de azt gondoltam h csak szeretne 1 saját családot mivel a szüleit korán elvesztette
2014. szept. 22. 19:13
 9/44 anonim ***** válasza:
35%
Feláll ilyenkor a pénisze?
2014. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%
Csak ismetelni tudom a tobbieket, dobd ki az embert amig nem keso!
2014. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!