Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés
Tehát elrontottam a telefonomat hétfőn es egész hétfőn meg kedden mérges voltam rám anyám szerdán csillapodott de csutortok este elkezdett velem ordítani mert nem vittem be a taskamat a szobámba és most nem szól hozzám csak akkor ha neki kell valami vagy muszáj válaszolnia. Miert csinálja ezt es mi lehet velem a probléma?

2020. dec. 18. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél elő egy nyelvtan könyvet, és fogalmazd újra a kérdést!
2020. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Hogy rontottad el a telefonodat?
2020. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mérges rád drága volt a javítás?
2020. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem javítottattam meg majd szünet után fogom de a javítást nem ő fogja fizetni
2020. dec. 18. 23:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom miért mérgelődik. Persze rendben, hogy te rontottad el, és gondolom ők vették, de ha te csináltatod meg a zsebpénzedből akkor szerintem oké, felelősséget vállaltál, túl lehet lépni rajta.
2020. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom miért mérgelődik. Persze rendben, hogy te rontottad el, és gondolom ők vették, de ha te csináltatod meg a zsebpénzedből akkor szerintem oké, felelősséget vállaltál, túl lehet lépni rajta.

2020. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem veled van a probléma, hanem vele. Rossz természetű, boldogtalan. Biztos van valami baja (nincs pasija, túl sok a munka, kevés a pénz).

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, ne is akard, hogy szóljon hozzád, úgysincs benne köszönet. Ha majd feltűnik neki, hogy hiábavaló a passzív-agresszív játszmája, akkor majd fog még a kegyeidért taposni. De nem kell úgy ugrálni, ahogy ő fütyül. Maradj hűvös. Ne kezdeményezz beszélgetést, foglald el magad. Érezze ő is azt, hogy elveszítheti a szeretetedet, nemcsak te az övét.

2020. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, pardon?:)) öt voltam
2020. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a #7-es jól látja...tapasztalatból tudom, hogy az anyai feszültséget nem a kislánya (fia) gerjeszti, csak rajta vezeti le a bánatát, mérgét, csalódását..


Te vagy kéznél..


Egyszer kiderül, mi okozta a lelki feszültséget..nem a táskád az biztos..szerintem pasi van a dologban..mindegy, hogy az apád, a férfi kollégája, szeretője, vagy annak hiánya..


Ne feledd.. anyukád is érző ember! Sőt nagyon is, mert nő!

2020. dec. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy értesült a nyelvtan és helyesírás jegyeidről.

Én is szomorú lennék.

2020. dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!