Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Voltatok már féltékenyek...

Voltatok már féltékenyek kisebb gyermekre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Milyen szituaciot ertesz ez alatt?
2020. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bármilyen szituációra gondolok.
2020. dec. 19. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mármint hogy?

Mint kistesó? Egyéb rokon? Más gyereke?

2020. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond a féltékenységgel, amíg motivál és nem utálod meg a kisgyereket
2020. dec. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Még soha ( általában rám irigykednek )
2020. dec. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Miért, kisgyerek vagy? Csak mert akkor nem neked van ez a platform
2020. dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pl.testvéreknél előfordul gyakran,egészséges szinten. Én pl.a nővéremre voltam féltékeny/irigy,mert neki szebb haja volt, jobban sakkozott,jobb volt matekból,majd később ugye ő már mehetett bulizni,míg én még nem,stb. Ez normális szerintem. De mikor már nagyjából felnőttünk,nem volt ilyen érzés bennem,igazából mindig jó testvérem volt és ez a korral csak erősödik. :)
2020. dec. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a húgomra, aki 3 evvel fiatalabb nálam. Miután a szüleim elváltak, apám úgy kárpótolta, hogy az én születésnapomon és nevnapomon tortát kapott -én nem, mert "elég idős vagy már hogy megértsd: 6 éves voltam...- plusz ajándékot is, mintha csak az ő születés vagy névnapja lett volna. Az ő ünnepein én természetesen nem kaptam semmit.
2020. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A tesómra. Ő kapott lakást, én semmit sem.

De ez még nem is érdekelne, az jobban fáj, hogy én mindig úgy vagyok emlegetve, hogy ,,rossz gyerek voltam,,

Emiatt van egy kisebbségi érzés bennem, amit nehéz leküzdeni.


Ha hallom kollégáktól, hogy ezt meg azt kaptak a szüleiktől, miket vettek az unokáknak, akkor mindig egy furcsa keserű, féltékenységgel fűszerezett érzés önt el.


Nem jó ez, próbálok ellene küzdeni, néha sikerül, néha nem.

2020. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, fú ez nagyon durva! 🤮

Főleg az, hogy nemhogy a te szülinapodon a tesód is kapott ajándékot (már ezzel sem értek egyet, igenis vegye tudomásul a kicsi gyerek is, hogy egy évben egy nap csak a tesóé), de hogy te semmit sem, az bicskanyitogató.

2020. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!