Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 12 éves...

Mit csinálnátok ha a 12 éves lanyotoknak 17 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
Az ő szülei elfogadják hogy 17 éves vagyok, nem akarok sz'xelni és ő se. De az én szüleim nem fogadják el. Miért?
2020. dec. 19. 17:17
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan nem érted, hol a probléma?

Nem ártana a SAJÁT korosztályodban csajokat keresni, bár totál megértem őket, hogy miért nem akarnak veled ismerkedni.

Egy 12 éves kislánytól mégis mit akarsz? Nem menstruál, fejletlen, fejben és testileg is. A gyerek! szülei pedig ugyanolyan hibbantak mint te, ha belemennek ebbe a valamibe.


Ha anno a 12 éves unokahúgomhoz egy 17 éves jelentkezett volna be, mint "udvarló", szerintem ha nem az apja, akkor én lógatom fel a farkincájánál fogva.

2020. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tok cukik lehetnek egyutt.Segit a kislanynak megcsinalni a szamtanlecket,aztan megfesulik egyutt a barbibabat,tologatjak egy kicsit a matchboxokat,bucsuzoul a srac olvas egy meset,joej puszit ad,aztan hazamegy.Olyan romantikus,ahhhh!
2020. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
50%

da sound of the police

viiuuuu viiiuu

2021. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek több esze van mint a lány szüleinek az biztos. Erről az a régi sztori jutott az eszembe mikor a 11 éves kislányt a 17 éves udvarló teherbe ejtette. A fiú kapott akkor 2 év börtönt is liliom tiprásért.
2021. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
56%
Meg dicsérném
2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzád való, még ha fejlettebb is a koránál biológialiag, ami manapság nem ritka, ha néha "komoly" dolgokról is ellehet vele beszélgetni, soha ne feledd, hogy még csak egy gyerek, még az ált.iskolából is hátra van 2 éve.
2021. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 Laylah ***** válasza:
100%
Azért nem tiltják, mert tudják, hogy akkor minden a hátuk mögött zajlana, ami még rosszabb lenne. Nehogy azt hidd, hogy egyetértenek és támogatnak, szimplán csak jobban szeretnék, ha megmaradna a bizalom a gyerek és a szülő közt, hogy ha gond van, merjen szólni.
2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
55%
Megírtad neki? Annyi gerinc nincs benned, hogy személyesen szakíts, inkább nőlj fel, mielőtt barátnőd lenne!
2021. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
76%
44, de ett nem hottatta a mitulá báti. Január van tak
2021. jan. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!