Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a 17 éves...

Mit csinálnátok, ha a 17 éves lányotok egy ilyen üzenet után eltűnne napokra?

Figyelt kérdés

Pénteken véget ért a közel 3 éves kapcsolatom a barátommal, ezen már alapból kiborultam.

Utána szombaton megtudtam, hogy a legjobb barátnőm többször lefeküdt az apámmal.


A legjobb barátommal találkoztam szombat este és nagyon elkezdtem sírni és kértem, hogy vigyen el Pestről bárhová, csak ne legyek itt.


Elmentünk a balatoni nyaralójához, de amikor anyát hívtam, nem vette fel (a barátnőivel volt) és ezért egy sms-t írtam Neki, amit hajnalban látott.


Utána felhívott, veszekedtünk, majd mondta, hogy jó, ezt majd megbeszéljük, ha hazajöttem. De Ő ma délután elutazott és csak a hétvégén jön haza (hál' Isten).


Csak most, hogy egyedül maradtam, elkezdtem azon kattogni, hogy vajon mit akar mondani.


2015. jan. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
- egy ilyen uzenet után-, hol az uzenet?
2015. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, bocsi.

Annyit írtam, hogy "XY-nal elmentünk a nyaralóba, most nem akarok beszélni senkivel, pár nap és otthon leszek. Szeretlek, puszi."

2015. jan. 20. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En halalra aggodnam magam anyukad helyeben, de ez en vagyok.
2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én kideríteném az XY telefonszámát, és vele beszélnék. Ez alapján dönteném el a továbbiakat. Ha az illetőt ismerem, megbízható, és azt mondja, hogy szerinte is pár nap békére van szükséged, akkor hagynálak.
2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem édesanyám a fejedet akkurátusan beleépítené a mosdóba vagy esetleg a tölgyfa asztalba mikor haza jönnél. Aztán megkérdezné hogy is volt ez az egész.

De sok ismeretlenes egyenlet ez így. Sok mindentől függ mi lenne mondjuk az én reakcióm.

2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Jo reggelt csiplerozsika!


1. A tiniszerelmek veget ernek. Ez torvenyszeru.

2. Apukadnak all meg a cerkaja, a baratnod meg bukik az oreg virslire. Ezeket a tenyeket kell tudomasul venni, nem erdemes kiakadni rajta, kinyitottak a szemed, ennyi.

A baltoni nyaralos elvonulasoddal kivaltottad az olvasok 90%-anak irigyseget, belolem csak kozonyt a mondvacsinalt problemaid irant.

Hogy mit akar mondani anyukad? Kit erdekel. Teged se erdekeljen, inkabb nez korul a kertvaroson kivul, es becsuld meg a jo dolgodat.

Isten hozott az eletben!

2015. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Jajj istenem, nem igaz, hogy nem unod még a kamujaidat :D

2015. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez megint a kamus kis pi csa. Már nagyon unalmas. Barátnőt ment külföldről, mikor a nagyinál kellene legyen, Párizsba jár vásárolni a barinőivel, külföldi exklúzív bárokba is beengedik, mert ő mindent elér, az anyja születésnapi se vacsorájára akar menni, mert nem szeret étteremben enni... Soroljam még? Fantáziálj máshol, kis takony.
2015. jan. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 misi43 válasza:
Szia kedves fiatal !!Sajnos azt kell mondanom ha a világ végére is szaladtál volna a fájdalmadat nem tudod hátrahagyni.Bizony az ember az elutasítást nagyon nehezen viseli el : ha nem kellesz mint szerelem ,ha nem kellesz mint barát,ha nem kellesz mint munkatárs,esz senki nem viseli el. De hát az élet már csak ilyen .Anyukád viszont aggódik és ez jó ,viszont apáddal szívesen elbeszélgetnék négyszemközt
2015. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!