Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatják, hogy...

Miért nem támogatják, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fél év múlva 18,éppen sorolom, hogy a barátnőm milyen boldog, mert egy jó fej sráccal tudott végre megismerkedni, és nála tölti a hétvégét. Aztán elkezdte mondani, hogy reméli nekem nincs senkim, mert olyan jól elvagyunk mi így, nem kell ide pasi. (már volt barátom nála is tiltott mindent) Nem értem miért nem örülnének ha lenne valakim akivel boldog vagyok...Vagy talán örökké anyuci drága kislánya maradok? (nem elvált a családom, másik 2 tesóm is van akik idősebbek) Csak nekem fura ez, hogy nem együttműködőek? Mert tudatos vagyok, jól tanulok, és kétszer is meggondolom a dolgokat mindig... Valahogy nekem nem klappol ha nem támogatnak és bezárva érzem magam emiatt

2020. dec. 19. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#5 ös vagyok, ha valóban rendes palit találsz semmi rossz nem sülhet ki belőle.

Azt meg, hogy nem szeretné az az ö dolga.

Ez meg, hogy támogatás....

Nem lesz mindig valaki aki tartja a hátadat, akihez visszafuthass.

Senki nem támogatott abban, hogy felvegyenek az ország legnehezebb egyetemének legnehezebb szakára, mégis meglett, azt hiszed tudod mi az a magány?

Komoly párkapcsolat... ha tudnád én is mennyire vágyok rá...


U.I.: Ezeket nem bántó/ támadó szándékkal írom.

2020. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#5 megint, amúgy megpróbálhatod velük megbeszélni.
2020. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs pénz abortuszra.
2020. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Savlekotő ***** válasza:
100%
Tudod utolsó ma már fejlett országokba ismerik a védekezést is.. Anyádnak nem jó a házassága valószínű és őt se engedték, nem akarja látni hogy neked lesz lehetőséged választani,randizni stb.. 18 után meg nem zárhatnak lakat alá,csak mert normálisan élnél.
2020. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

5-ös,elég talpraesett vagyok alapjáraton, ha nem kapok támogatást is megfogom oldani a dolgaim, csak úgy jól esne a szüleimtől.

Mivel még nincs alakulóban sem, csak a történtek után, elgondolkodtam hogy mi lesz ha.... Így remélem alakul addig itthon a dolgom. Ha nem fognak változni akkor a későbbiekben szerintem ne számoljanak arra, hogy majd állandóan ott fogjuk tölteni a hétvégéket... :S szomorú, hogy ilyen a hozzáállásuk a dolgokhoz,főként anyának... :(

2020. dec. 19. 19:10
 16/20 anonim ***** válasza:
4%

#5 megint, írtad, hogy talpraesett és 2-szer is meggondolod mit csinálsz, azért ezen erősen gondolkodj el. Már a kérdésedet is igen rosszul írtad ki, félreérthetően. Nem kell védekezni, válaszolni csak gondold át, nem vagy az.


Ha találsz egy jó srácot, nekik is szimpatikusak lesznek, de most lehet ezért kapom majd az ívet, úgy érzem túl magabiztos vagy, a szüleid is ettől félhetnek, 18 éves lány semmit nem tud a férfiakról.

2020. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tapasztal semmit akkor nem is fog tudni semmit a férfiakról. Sajnálom hogy ilyenek a szüleid de azt javaslom, hogy inkább fogadd el. Nem fognak támogatni ha eddig is ezt csinálták. Sajnos jogos a félelmed szerintem. Nem találkoztam még olyannal hogy a tiltó szülő jóban lett volna a gyerekével és annak párjával. Túlzás amit csinál anyukád és hihetetlenül önző. Fél a magánytól, pedig pont így taszít el. Ezt vagy megmondod neki vagy szépen leépíted a kapcsolatot velük amennyire lehet. Lényegtelen, hogy milyen vagy. Itt ők a hibásak.
2020. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Savlekotő ***** válasza:
16%

18 éves lány semmit nem tud a férfiakról.

Nézz be egy iskolába 13 felett már nem találsz olyat aki nem szűz..

2020. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meglátjuk mi lesz majd
2020. dec. 20. 09:14
 20/20 Kései Sirató ***** válasza:

Azt akarja, hogy minél tovább vele lakj, segíts neki, ő legyen az , akivel megbeszéled a dolgaidat. Azt hiszi, ha lesz egy barátod, tőle el fogsz távolodni, pedig ez az élet rendje. Felnőni, önállósodni, a szülőktől érzelmileg (is) leválni.

Ha igazán szeretne, azt nézné, hogy neked mi a jó.

2021. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!