Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van mostohaa...

Szerintetek igaza van mostohaanyámnak?

Figyelt kérdés
A barátom nagymamája, aki felnevelte, meghalt, ezért érthető módon eléggé meg van zuhanva szegény, és beszélgetni szeretett volna velem hogy lelki vigasza legyek, erre mostohaanyám kitalálta hogy ha telefonál a barátom akkor hangosítsam ki, és akkor majd ő úgy akar részvétet kívánni, én meg nem igazán éreztem ezt alkalomnak illő részvét kívánásnak mert elég lerohanó stílusa van. Ezért mondtam neki hogy most még inkább ne. Aztán most végig van sértve, azt mondja hogy ő ezért direkt nem fog részvétet kívánni neki, max élőben amikor majd találkoznak. Azért nem szerettem volna hogy rajtam keresztül kívánjon, mert tolakodónak éreztem, hogy engem hív a barátom mert rosszul érzi magát, és a stílusát ismerve tuti lerohanta volna . Azóta ezen hisztériázik. De igazából a barátom szerint is jobb hogy akkor nem engedtem a telefonhoz. Csak most ez miatt áll a bál itthon.

2020. dec. 21. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
98%
Kihallgatni, meg belepofázni más telefonbeszélgetésébe alapból is bunkóság, de úgy látom, ezzel a némberrel eleve vannak civilizációs porblémák. Nem kell vele foglalkozni, minden megnyilvánulásával saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2020. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
nagyon izlestelen a kihangositott telefonba belekiabalni egy reszvetemet, jol tetted hogy nem engedted.
2020. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

12, miért, szeronted csak kiabálni lehet?


Zsplti, kihangosítottalak, édesanyám is szeretne neked mondani valamit. Zsolti, szia, Mariska mondta, mi történt, őszinte részvétem a nagymamád miatt, kérlek add át anyukádnak/apukádnak is. Köszönöm, Bözsi néni, átadom, csókolom.

Telóról kihangosítás lesvesz, csacsogás folytat.

2020. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Felnőttesen viselkedik.

Ez is csaj róla szólt volna, hogy ő mennyire jó ember meg minden.

2020. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!