Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is szokott sértegetni az...

Mást is szokott sértegetni az édesanyja?

Figyelt kérdés

Nekem időnként mindig a torkomnak esik semmiségek miatt, akkor folyamatosan élhetetlennek titulál, lehülyéz, előfordult már, hogy lebalf...ott, p*csának illetve r*bancnak is nevezett már.

Mondok egy példát, esett kint az eső, én nem hallottam és nem az ablak előtt álltam naphosszat, majd nekem esett, hogy én hogy lehetek ilyen naplopó, hogy nem megyek ki összeszedni a lábtörlőt, hogy ne ázzon el. Aztán jött, hogy élhetetlen vagyok, nem lehet bennem megbízni és egész nap semmi dolgom.

Az ilyen minek vállal akkor gyereket, ha nem szereti?



2020. dec. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tedd magad hasznossá.
2020. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem normális... A lábtörlős esetnél igazán szólhatott volna, vagy akár ő is elvégezhette volna ezt a "nagyon hosszú" munkát.
2020. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1%
Ez milyen kérdés? Ember vagy te?
2020. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy senki nem lesz jobb ember attól, hogy gyereket vállal. Úgy tűnik, tőle sajnos ennyi telik, ne várd, hogy megváltozik, mert csalódni fogsz. Mennyi idős vagy? Tanulj, ha lehetőséged van rá, akkor keress diákmunkát, és szisztematikusan készülj arra, hogy a magad kezébe vedd az életedet. Sajnálom, hogy ilyen családba születtél. Nemcsak az rossz szülő, aki naponta kékre-zöldre veri a gyerekét, az érzelmi bántalmazás és elhanyagolás is megnyomorítja az embert.
2020. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem simán ler*bancoz, de attól még nem tartom normálisnak.
2020. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyet mond hogy a párom helyében menekülne előlem. Még jó hogy a párom szerint meg apám helyében menekülne előle. Meg simán leb*zmegol és lep*csázik engem. Szóval nem normális dolog ez.
2020. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!