Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult már hogy apukád...

Előfordult már hogy apukád vagy anyukád elfelejtette a szülinapodat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kamu születésnap van beállítva facebookon, előfordult már, hogy anyám a kamunapon gratulált az üzenőfalamon.
2020. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen sokszor, igazából sosem érdekelte őket. Amíg a nagyszüleim éltek, ők felköszöntöttek.

De mióta nem, nem hagy ajándékot de még nem is mondják, hogy boldog szülinapot

2020. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Minden évben gyerekkorom óta ☹️Pár nap de volt mikor 1 hét után jutott eszükbe. Hozzá kell tennem a fél családnak van ebben a hónapban. Még is engem felejtenek el mindig.
2020. dec. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, én magam is felejtettem már el anyám, húgom és a férjem születésnapját. A gyerekét eddig még nem sikerült, mert minimum egy hónappal előtte elkezdi a napi "szülinapom lesz és ezt meg azt szeretnék" monológját. De volt már, hogy hirtelen nem jutott eszembe a születési dátuma.
2020. dec. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nem akadok fenn rajta, én sem tulajdonítok akkora jelentőséget neki, főleg így felnőtt fejjel. Az is csak egy nap.
2020. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Anya nem felejti el. Nevelőapám minden évben (3éves korom óta nevel).

Míg otthon laktam nem voltam elfelejtve, anya sütötte a tortát, így mindog a napján ünnepelt a család. Mióta elköltöztem, anya a napjàn ír mindig. Nevelőapám meg hol 1héttel, hol 1 hónappal utána 🤣

Vagy idén pl 1hónappal elöbb köszöntött fel 😅

2020. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#6 Kétlem, hogy a kérdezőt Jézusnak hívnák. Ha mégis, az ő szülinapját sosem felejtené el egy szülő sem.
2020. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!