Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy nagyon közeli rokonom...

Egy nagyon közeli rokonom elfelejtett szülinapomra ajándékot adni, én még diák vagyok, nincs pulcsim és jön a hideg?

Figyelt kérdés

Még ebben az esetben sem tehetnék semmilyen célzást?


Még szülinapom előtt megkérdezte mit kérek, elmondtam, hogy őszi ruhákra pénzt (tényleg nagyon kell!), azt mondta rendben.

Pont velük voltam szülinapomon, de volt még ott sok rokon és előttük nem akart pénzt adni (ezt teljesen megértem), úgy búcsuzott el, hogy majd ír a szülinapi ajándékom miatt.

Hetek teltek el, semmi.



2018. szept. 5. 22:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lehet egy kicsit túloztam, 5 éves pulcsijaim vannak, össze tudok majd spórolni 1-re, de rosszul esett ez az egész és emellett nagyon friss dolog.
2018. szept. 5. 23:00
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ennyire nem lehet neveletlen, és tapló egy ember...
2018. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Engedd el a dolgot, nem fogsz semmit kapni és még bunkónak is fog tartani.


Azt amúgy sosem értettem, miért kérdezi meg valaki, hogy mit akar az ember ha utána nem, hogy azt de semmit nem ad.


Ha pedig annyira régiek a ruháid és nincs rá keret, menj turizni, sokkal több dolgot tudsz venni mint a plázában ahol egy pulcsi 5-10k

2018. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Ne tégy rà cèlzást. Bunkósàg.


Egyèbkènt Hádában most volt 50 % akció. 3000 ft-ért 2 pólót és 1 vékonyabb pulcsit vettem.

2018. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Elfelejtette, van más odafigyelnivalója is. Nyugodtan szólhatsz, nem bunkóság, nem te követeled magadtól, hanem ő ígérte meg. Lehet, hogy még örülni is fog, mert ő is kellemetlenül érezheti magát, ha jóval később jön rá a mulasztására. Ha a figyelmeztetés után továbbra se adja oda, akkor viszont tudni fogod, hogy hányadán állj vele.
2018. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Én ettől egy rágot se kérnek.. Inkább vennék abbol amit keresek diák melo,szép rokonok akiknek szolni kell ilyenért,jo van ahol a szulo azt se tudja mikor van a gyerek szulinapja v rá se köszönnek az nap..
2018. szept. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleid? Tőlük nem tudsz kérni?
2018. szept. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék, ha nekem ez miatt szólva lenne, mert feledékeny vagyok és hiába akarok adni, ha elfelejtem, az nekem is nagyon rossz.
2018. szept. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk az érdekes, hogy a szülinapi bulira elmennek, még azt is mondják, hogy majd a pénzt nem a többiek szeme láttára, és a végén mégsem adnak semmit.

Ha "majd ír a szülinapi ajándékod miatt" = közbejött valami, elment a pénz, ne várj rá, nem bunkó, csak most éppen neki sincs pénze.

2018. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Diszkréten, borítékban odaadhatta volna a pénzt...
2018. szept. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!