Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, beleszóltam egy...

Szülők, beleszóltam egy család életébe. Szerintetek hiba volt, ti szerettétek volna tudni?

Figyelt kérdés

Egy értelmiségi család, 16 éves lánya 15 éves koráig egy igazi hercegnő. Nagyon értelmes, széles látókör, szép, sportol, kedves. 15 éves korában kap telefont, addig szigorúan volt tart (nyílván emiatt történt, ami történt). 16 évesen elveszíti a szüzességét, majd a következő 5 hónapban, az összes platformon (Tinder, Badoo, Instagram, Snapchat, Társkeresők, Tiktok...) kb. válogatás nélkül minden férfira (arabok, törökök, 20-40 évesek ráír, meztelen képeket, videókat küld és hívja őket szexelni egyből, még az nap, ahogy 30 percet beszéltek, és minimum 20, de ki tudja mennyi férfival el is ment éjszaka, kiszökött, beszállt az autóba és megdugatta magát. Párhuzamosan az összes platformon kb. napi 40-50 új emberrel csinálta ezt, fél év alatt kb akár 1000 emberrel is. Gátlástalanul hazudott mindegyiknek, a szüleinek, stb.


Ezt mind elmondtam szüleinek, mert szerintem ez beteg, segíteni kell rajta... A szülei egyetértettek, megköszönték, de hatalmas a balhé, az anyuka letargiában stb. az apa mintha nem akarná elhinni az egészet. Ez az egész egy példás, vallásos 4 diplomás kultúr családban. Rosszul cselekedtem? 16 éves ...


2020. dec. 27. 14:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez promiszkuitás és ennélfogva nem baj, hogy szóltál nekik, sőt kedves, hogy segíteni akartál.
2020. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
82%
Te milyen kapcsolatban állsz ezzel accsaláddal?
2020. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
61%
Nimfománia, ez egyfajta személyiségzavar, isten tudja, miféle nemi betegségeket kapott már el...
2020. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ki van zárva, hogy a lány ilyen.
2020. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős osztálytárs ugyanilyen lett, csak nem gazdag családból. 14 évesen, pedig akkor még csak telefon sem volt, az ablakon szökött ki random pasikkal dugni.
2020. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

#3 Ez nem nimfomániás


#4 Sajna minden leírt betű igaz egytől egyig.

2020. dec. 27. 14:48
 7/62 anonim ***** válasza:
91%
És te honnan tudsz erről?
2020. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
A kérdésre válászljatok, nem pletykapartit akartam, hanem tudni, hogy helyesen cselekedtem-e vagy sem.
2020. dec. 27. 14:52
 9/62 anonim ***** válasza:
95%
De az fontos hogy honnan tudsz erről az meg még fontosabb, hogy milyen viszonyba álsz a lány szüleivel
2020. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem teljesen jogos, hogy szóltál, talán még meg lehet akadályozni azt, hogy teljesen lecsússzon.

Persze kérdés, hogy a család hogy reagál, mert már az sem normális, hogy egy gyereket 16 éves koráig búra alatt tartanak - ha lett volna lehetösége a lánynak normál módon belenöni a valóságba, akkor nem esett volna át a ló túloldalára -, ha most megint be akarják zárni, akkor azzal csak többet ártanak, mint használnak.

Sajnos - ismerösöknél szerzett többszörös tapasztalatok után - valószínü, hogy rosszul kezelik majd a helyzetet és legfeljebb idövel a lánynak jön meg az esze, remélhetöleg nem túl késön!


Ennek ellenére a te reakciód pozitív, sok mindenkit meg lehetett volna menteni, ha a környezete nem néz félre ilyen esetben, hogy nem rá tartozik.

2020. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!