Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám engem kvázi barátnő...

Apám engem kvázi barátnő szerepbe tett? 20/L

Figyelt kérdés

Nem arra értem, hogy nyomul, fogdos. Semmi perverzió. Tudni kell, apukámnak több mint 15 éve nem volt senkije. Oké, volt egy kapcsolata, néhány hónapig, az is már több mint tíz évvel ezelőtt. Azóta senki.


Sajnos néhány éve még úgy volt, kiskoromtól kezdve, hogy egy szobában és egy kihúzható ágyon osztoztunk, kb 14 éves koromig, aztán költöztünk, nekem lett saját szobám, apám a nappaliban alszik a kihúzható ágyon. Tehát tényleg, egymás se**ében voltunk. Sokáig nem zavart, mert apás voltam, de aztán engem is elért. Apukám, amikor utazásról beszél, azt mindig velem képzeli el. Spórolhatnánk és mehetnénk xy országba. Mondogatta vírus előtt, sokáig, hogy ilyen meg olyan fesztiválokat látott neten, és mehetnénk rá. Kifőzdébe beülhetnénk, kínaiba beülhetnénk... stb. Gyerünk, gyerünk, menjek vele a piacra, menjünk együtt spárba. Szabadnapján, ha nem lesz semmi dolga, mehetnénk erdőbe. Mivel ő imád kritizálni, sehova nem akarok menni vele, ahogy tehetem.

Előbb is, ő nagyon beszélgetni akart velem, kicsit együtt lenni, mert olyan keveset szoktunk, merthogy sokat dolgozik, kevés ideje van. Ő a gombáról, főzésről, koronavírusról, aztán amikor mondtam, hogy bemegyek, abba kezdett bele, hogy milyen könnyen veszem ezt (gondolom azt, hogy ő van). Aztán, merthogy mondtam, hogy van aki az én koromban már itthon se lakik, mondja ő, igen, mert ez meg az van otthon, és dolgozik, de én mit is tudnék a munkáról (csak szakmai gyakorlaton dolgoztam, de az se volt kevés), meg a világról se tudok semmit, és ha ő nem lenne, akkor azt se tudnám, mit kezdjek... tehát löki a hülyeséget, és úgy csinál, mintha életképtelen lennék és a halálával megáll az élet.


Rosszul gondolom, vagy tényleg tudat alatt a barátnő szerepbe rakott?



2020. dec. 28. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján, egyáltalán nem gondol rád pár ként.

Szerintem inkább arról van szó, hogy felnőttél. Az ő szemében még mindíg apa pici lánya vagy, akit óvni kell.

Ez van neki megszokva.

Én azt mondom, hogy ha tudtok forduljatok szakértőhöz.

Apudnak fel kell dolgoznia lelkileg, hogy Felnőttél.

Te is legyél türelmesebb, megértőbb vele szemben.

Azért gondolj bele évekig ő nevelt veled volt minden percben, és most ennek fog vége szakadni.

Mert bizony Te felnőttél.

2020. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám is hasonlókat csinál, igaz nem ennyire nyomulósan, de pl. mikor a családi autóval elmennék intézni pár dolgot (pl. a tanyára valamiért, vagy átvenni valamit, amit interneten vásároltam) állandóan velem akar jönni, mert "milyen jó lenne kimozdulni".


Neki sem volt kapcsolata 8-10 éve már, rengeteg helyen próbált barátkozni, ismerkedni, egyiknek sem lett jó vége. Lassan 5 éve nincsen aktív baráti kapcsolata. Csak az anyja van neki, meg én, a testvérei (nagynénéim) újgazdagok lettek, élik a maguk életét, nem annyira érdekeljük őket.


Én azt mondanám, hogy édesapád magányos. Segíteni nem tudsz rajta, csak azon tudsz dolgozni, hogy szépen lassan függetlenedj, és a magad életét élhesd, legalábbis a magam esetében ezt látom kiútnak.


20F

2020. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12es es kerdezo ismertessetek ossze a szuleiteket :)

Szerintem neked egy nagyon jo apukad van , aki mostanaban kezdte eszre venni , hogy a kicsi lanya felnott es kapaszkodik , ne hogy elveszitsen :)

Kicsit probalj vele is idot tolteni :)

2020. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apad jo szulo. Neha kicsit tulzasba viszi a kozos idotoltest,de ez alspvetoen normalis. Szeret teged. Ennyi.
2020. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez a harmadik kérdés ma, ami másik oldaláról is ki lett írva. Egyre inkább röhejes lesz a gyk azzal, hogy ezt támogatja...
2020. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért, 15-ös? Nekem jó volt látni (azaz olvasni) a másik oldalt is. Bebizonyosodott számomra, hogy nem a kérdezővel van baj!
2020. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!