Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleim vajon megengedik hogy...

Szuleim vajon megengedik hogy atjojjon a baratom szilveszterre?

Figyelt kérdés
Mindegyikunk negativ es a baratommal mar 9 honapja egyutt vagyunk es a szuleim szeretik is de eleg konzervativak (keresztenyek) es edesanyam mar az elejen leszogezte hogy nincs egyuttalvas amit tartottunk is eddig, viszont most szilvesztert szeretnenk egyitt tolteni, szerintetek megengedi? Ha nem is egyutt alvassal de hogy itt toltse az ejszakat? Csak mert noverem anno a szilvesztert a baratjaval toltotte de csak masfel ev utan. Van eselyem? Valaki hasonlo helyzetben?

2020. dec. 29. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nincs együtt alvás. Dugás után egyből kávézzatok.
2020. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem attól függ, hány évesek vagytok. 18 alatt biztos nem engedném, az hogy átjön és együtt örülős, azt nem bánnám.

Nekem 18 évesen volt az első komoly kapcsolatom, mikor a főiskolát kezdtem. Decemberben jöttünk össze, rá 2 hétre már hopp, szilveszter volt. Én hazajöttem szünetben a szüleimhez, és hát megkérdeztem mit szólnának ha nálunk szilveszterezne ő is. Mondták hogy jó, de másik szobában vet neki anyu ágyat :'D

Akkor látták először, beletörődtek, hogy nem fogunk külön szobában aludni. :D Felnőtt emberek vagyunk. Fél évig bírtuk együtt, de az a szilveszter így volt az igazi. :)

Azóta már anya vagyok, és szerintem elég rugalmasak voltak a szüleim, de 18 alatt eszükbe nem lett volna ilyet megengedni, az biztos. És nem csodálom.

2020. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
mi lenne, ha anyukádat kérdeznéd? Akkor biztos infód lenne...
2020. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok egy ideje, o 19
2020. dec. 29. 14:56
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Lányos anyuka vagyok, igaz még csak 11 éves lányom van. (most szilveszterkor tölti)

Nyilván ő is lesz majd nagyobb, idősebb, én meg fogom engedni. Semmi rosszat nem látok ebben.

2020. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, csak ők tudják megengedik e
2020. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen miért ne? Amúgy anyukád miért él még abban a tévhitben, hogy szexelni csak akkor lehet, ha együtt is alszotok?
2020. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy megengedném, de én nem anyukád vagyok, őt kérdezd meg inkább
2020. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi ésszel hogyhogy nem vagy páfrány, miért nem anyádat kérdezed?
2020. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
9: Nálad a PONT! :))))
2020. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!