Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha megtudnád,...

Mit reagálnál, ha megtudnád, hogy a középiskolás gyereked amióta nagykorú minden héten többször is iszik alkoholt, úgy hogy a kollégiumi házirend tiltja?

Figyelt kérdés
Csak hétköznap, csak akkor amikor koliban van.
2021. jan. 1. 13:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Bent a koliban iszik? Figyelmeztesd, hogy ha kirúgják miatta akkor te nem fogsz albérletet fizetni.
2021. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát nem a koli épületben, hanem épületen kívül. De alkoholos befolyásoltság alatt is tilos a koliban lenni, tehát úgyis házirendet sért.
2021. jan. 1. 14:05
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
nálunk elég sokan isznak, soha senkit nem rúgtak ki, a tanárok meg nem vették észre 🤷 sőt, elég lazán hozzuk fel a söröket, borokat, és eltesszük a szekrénybe hogy ne vegyék észre, vagy a hűtőbe mivel oda se néznek be. én is ittam már párszor, soha nem lett semmi bajom, volt akik 3-szor részegen mentek be, őket sem rúgták ki :D
2021. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi alkoholt iszik? Az 1-esnek igaza van.
2021. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem reagalnek, en is voltam tini, ugyan kolis nem, de sokat ittunk haverokkal. Szuloknek nem kell mindenrol tudni, de nyilvan a gyereknek szamolnia kell a kovetkezmenyekkel, ha kirugjak.
2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Egy éve lassan nincs koli. Ha az én szüleim lennének ilyen topák, szerintem én is inkább innék
2021. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
gondolom amí otthon volt rövid pórázon tudtátok tartani, 8kor haza, semmi buli, semmi ottalvás. az ilyen gyerekek tipikusan az első adandó alkalommal kitörnek és extrémitásokba esnek. én a helyetekben bennetek keresném a hibát
2021. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Élvezi az életet. Inkább most élje ki magát, mint majd 40 évesen 2 gyerek mellett gondolja újra és szervezze àt az életét:D Nálunk is folyamatosan ittak a kolisok és vitték fel a piákat. Soha nem volt belőle semmi gond
2021. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem eleve azért isznak ebben a korban, mert mindenhonnan ezt a tiltást hallják. Ha nem fosná össze magát minden felnőtt attól, hogy "jaj, isznak a tinik", akkor nem érezné tízből kilenc tini hatalmas lázadónak magát, amiért iszik.
2021. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdeznem, mi a terve arra az esetre, ha kivagjak a kollégiumból
2021. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!