Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne beszélni vele?

Hogyan lehetne beszélni vele?

Figyelt kérdés

Apám egyfolytában bámul és közben röhög azt mondja olyan mulatságos ábrázatom van. Meg 17 éves korom ellenére úgy beszél velem mint egy 6 évessel (ilyeneket mondogat hogy "rágjam össze a fejedet", a nevem helyet "picikének" szólít, stb..) még ha csak otthon csinálná akkor jól van, de akkor is ezt csinálja mikor családtagok, ismerősök vannak körülöttünk( ők is rászoltak már egy párszor, hogy már nem pisis az a gyerek, de ő csak röhögött) Szóltam neki én és anyukám is, hogy ez zavar, de nem érdekelte.

A másik, hogy egyfolytában talál valami hülyeséget magának és azt mondogatja, énekli( pl. Látott egy reklámot kb 2hete a Tv-ben és azóta azt énekli. Erről is szóltunk neki hogy fejezze be mert idegesítő, hogy csak ezt énekli egész nap, és normálisan nem lehet semmiről vele beszélgetni. És akkor ő volt felháborodva, hogy ebbe mi idegesít minket.

Anyámmal való kapcsolata is napról napra egyre csak romlik. Már külön szobában alszanak.

Közösségbe nem megy, ha jön hozzánk valaki akkor is csak "morog", hogy ezek minek jöttek ide, mikor mennek már haza.( Jobbik esetben bemegy a szobába és inkább alszik)


Hogyan lehetne beszélni vele, hogy nem jó amit csinál?


2021. jan. 2. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem százas a pali.
2021. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 attila.95 válasza:
61%
:-D
2021. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 attila.95 válasza:
48%
Valóban mulatságos vagy, de a fatherod nehéz eset, szerintem hagyjátok nyugodtan.
2021. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Igazából lehetne rosszabb is, szeretetből mondja ezeket neked, bár tényleg nem vagy már óvodás azért. :D
2021. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!