Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg szuleimmel elek de apam...

Meg szuleimmel elek de apam neha mikor csinal valamit segiteni kell es nem ugy csinalom a dolgokat akkor lebambaz ilyenek...es nekem ez igen rosszul esnek ezert nemtudok vele beszelni meg stb es lehet ezert nincs onbizalmam. Mit mondtok?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam nemertettem a matekot akkor is kaptam fejest stb meg hat nem az h rossz apa de ilyen teren sztem mashogy nez ram mint tesomra mert en csak egy kepzest tanulok tesom meg dimplomazik... De akk is neha inkabb menekulok a baratomhoz csak ahhh o meg 90kmre lakik..anyukammal viszont jo a viszonyom..
2020. dec. 19. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Mond neki, hogy "Ha szeretnéd hogy segítsek, akkor fogadd el, hogy én csak így tudom megcsinálni. Ha ez így nem jó, akkor nem fogok többet besegíteni, ne is kérj meg rá.". Legjobb esetben megérti és elfogadja ezt. De lehet hogy megharagszik, ami szintén jó mert addig nem kér meg semmire. Legrosszabb esetben meg kidob otthonról. Egy próbát megér.
2020. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős helyzet, az ilyen emberek sokszor javíthatatlanok, azt hiszik, mindig nekik van igazuk. Ilyen esetben sokszor csak a költözés segít, bár ha még nincs lehetőség, sajnos várni kell vele. De előtte érdemes meggyőzni, hogy neked az úgy nem megy, esetleg megbeszélitek, hogy segítsen, az is megoldás lehet.
2020. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!