Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok! Van, akik nagyon...

Fiatalok! Van, akik nagyon másképp gondolkodnak politikáról, világról, társadalmi kérdésekről, mint a szülei?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2021. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de tegyél fel konkrét kérdést és akkor kifejtem.
2021. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatarozottan igen!
2021. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mindenhol van ilyen...

Bena kerdes...

2021. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem engedte a rendszer, hogy úgy fogalmazzak, hogy "van-e köztetek", és gondoltam, később kifejtem. Csak kíváncsi vagyok, miben nyilvánul ez meg, és zavar-e titeket.
2021. jan. 4. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Persze.

Ameddig a szüleim durván konteósok, addig én ezekben egyáltalán nem hiszek.

(Nem laposföldhívők vagy ilyesmi, hanem pl most az a téma, hogy az oltásban mi minden titkos dolog lehet...)

2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
15%
Hogy ne lenne. Már csak azért is természetes mert aki például 2002 és 2009 között kisgyerek volt és például óvodába járt, nem feltétlenül volt a család pénzügyeibe beavatva, nem biztos hogy emlékszik a 2005-ben kezdődő devizahitel csapdára, amire szándékosan manipulált kamatokkal vezették rá az embereket akik hitték gyurcsánynak, a 2006-os tüntetésekre és a sérülteket sem mutatták akkor a tévében. Nem biztos, hogy tudja például a háromszoros gázár emelést, a rengeteg ígéretet amit soha nem követett cselekvés . Talán nem is tudja hogy anno egy szélső jobb oldali igazi radikális párt volt a Jobbik, ami mára vezető nélkül maradt, baloldalra sodródott, elvtelen, jövőkép nélküli és a ténykedése ma a levegőbe kiabáló Jakab kirohanasaiban kimerül. Nos ők ma, 12-19 évvel később szavazhatnak és a tíz évig a felesége mellett háztartási alkalmazottként megbúvó, kiváró, újra felbukkanó gyurcsányt egy laza, tornacipős, melegítős, őszinte, igaz és bátor havernak látják, aki kényelmesen meggyőzte őket hogy Orbán az aki hazudik és az egyre csökkenő adóterhek, a család támogatások, a béremelések, az újra magyar kézben lévő energia szektor, az ingyenes tankönyv a megújuló kórházak, a jele légi járvány kezelés alatti könnyítések csak hazugságok. Képes rá, hisz vérbeli kommunista aki addig beszél arról,amit akar veled láttatni, amíg te magad is látod. Persze mehetünk tovább is az időben, hisz gyurcsány felesége dobrev nagyapja az az apró antal volt, aki 1956-ban abba a tömegbe lövetett ami az oroszok kivonulását, a magyar jogokat a szabadságot követelték de az akkori baloldal nem értett velük egyet,- épp mint 2006ban gyurcsány vizagyuval és gumilovedékkel oszlatta fel a szinten baloldali diktatúra ellen tüntető tömeget-és sortüzet kaptak, akasztást,kínzást, eheztetést, vagyon elkobzást szabadság helyett. Aki tüntetett és a gyerekei is ezt kapták, dobrrv nagyapja pedig ezért a mészárlásért azt a villát kapta, amibe ma is gyurcsány és dobrev él és munkálkodik a baloldali diktatúra újbóli felviragoztatásán. Persze ezt nem így hívják, hanem egy gyönyörű álomnak ami az európai egyesült államokat jövendölik, ahol minden ember boldog és gazdag lesz... Kivéve aki fideszes mert az lampavasat kap.... Dde ez mindegy, akkor is csodaszép lesz az élet ha őket választod. Ismételné önmagát a gyurcsány történelem. Mondhatnánk... A politikusok bukásai mindig csak egy generáció felnovekedéséig tartanak, utána újra játékban lehetnek a fiataloknak köszönhetően. Ezért jár ma gyurcsány egyetemekre és klubbokba kampányolni, mert egy újszülöttnek minden vicc új, azt mond a fiataloknak amit akar. Otthon meg jön apa meg anya ela fent leirtakkal és a gyerek szembe röhögi, mert a ferenc ezt nem így mesélte.
2021. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

A szüleimet érdekli a politika, a nagyvilágban történt események, sokat szoktak erről beszélgetni. Engem meg teljesen hidegen hagy. Nem tudom milyen a helyzet Új-Zélandon, vagy épp mi folyik Kínában (na jó, erről minimálisan tudok, tudom hogy folyamatosan irtják a kínaiak az ujgurokat), nem tudom hogy zajlik egy választás, nem tudom kikre lehet szavazni, nem tudom milyen párt van most az élen. Mert nem érdekel. Ha rászánok mondjuk 100 órát arra, hogy ezekkel képbe kerüljek, akkor az a 100 óra kidobott idő lesz, nem fogok vele előrébb kerülni az életben. Inkább hasznos információk megszerzésére fordítom azt az időt, vagy szórakozásra. A politika, a nagyvilág eseményei egyik sem ezek közül.

2021. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerencsére anyával nagyon hasonló a véleményünk van sok mindenbe, bár ez lehet azért, mert én elég korán belettem vonva az ilyen beszélgetésekbe és mindig érdekelte őket a véleményem.
2021. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!