Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál szülőként ha...

Mit szólnál szülőként ha megtudnád ezt a lányodról?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve,hogy van párom édesanyám nagyon nehezen fogadja el a páromat pedig látszik a páromon,hogy kedves és ténylegesen szeret nem csak azt állítja. Anyum tisztában van azzal,hogy van szexuális életem vele. Tudni kell rólam,hogy sajnos van egy depressziós betegségem ami miatt gyógyszereket kell,hogy szedjek így nem szedhetek fogamzásgátlót a nőgyógyászom pedig spirált vagy óvszert ajánlott tabletta helyett. És én a spirál mellett dőntöttem viszont édesanyám arról nem tudd,hogy spirált szeretnék felhelyeztetni és úgy szeretnék védekezni. Ti mit szólnátok,hogyha a lányotokról kiderülne,hogy titokban spirált helyeztetett fel az orvossal? Mindent megszoktam beszélni az édesanyámmal viszont ezt félek elmondani neki sokak szerint nincs is hozzá semmi köze ez valószínűleg igaz is de azért mégis félek,hogy mit szólna hozzá,hogyha kitudodna. Neki volt sajnálatos módon egy vetélése elveszített egy babát akit ők nem is szerettek volna csak becsúszott nem akarom én is ugyan ezt átélni hiszen beleroppanék magamat ismerve. Büszkék lennétek a lányotokra,hogyha felelősségteljesen védekezne vagy inkább haragudnátok rá,hogyha már jó viszonyba vagytok miért nem mondta el ezt? Ennyi magánéletem legyen vagy mindenképpen mondjam el anyumnak? Tudom "felnőtt" vagyok nem vagyok köteles neki mindenről beszámolni de mégis valamiért zavar,hogy titokba hívogatom fel a doktoromat.

2021. jan. 11. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Szóljak neki
Ne avassam be
76 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy?
2021. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Mi közöm van nekem ahhoz, hogy a lányom hogy védekezik?
2021. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

"Titokban hívogatom fel a doktorom" - Ezt hogy kell érteni?

A magánélet az magánélet, nem kötelező mindenről beszámolni édesanyádnak.

Egyébként hány éves vagy? Csak mert így a kérdésed alapján elég fiatalnak gondollak..

2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Te félsz az anyádtól.

Ez miért van?

Nőj fel.Felnőtt ember saját maga rendelkezik a teste felett.

2021. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

Most lehet én tudom rosszul, de a spirált nem csak olyannak helyeznek fel aki már szült?


Amugy a korodra énis kiváncsi lennék.

2021. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

5-ös.

Nem feltétlen. Bár nekem is azt mondta anno a dokim, hogy szülés előtt nem ajánlják, de vannak akik gond nélkül felhelyezik még nem szült nőknek is.

És újabban van olyan fajtája is, amelyik "direkt" még nem szült nőknek ajánlott.

2021. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy, hogy ez gondot jelent vagy be kéne számolnod róla?

Amíg gyerek vagy még a szexet is ellenezném, nemhogy a spirált, felnőtt korban meg nem érdekelne mit csinálsz, bár elmesélném, hogy a mamád spirálját a méhével együtt tudták eltávolítani... (volt más gond is, de valahogy teljesen belenőtt vagy mi)

Felteszik egyáltalán 18 alatt?

2021. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez magánügyed. Én örülnék, hogy nem hormonnal tömöd magad, de abba sem szólnék bele.
2021. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
95%
Ha óvszert használsz, annak semmi egészségügyi következménye nincsen, nem fáj és nem ennyi macera. Mert a spirál fájdalmas, és ártalmasabb lehet mint az óvszer. Olvass utána nagyon mielött emelett döntesz, és ha úgy érzed ez a tökéletes számodra, akkor ne legyen bűntudatod, mivel akkor ez a legjobb számodra. Ezt anyukád is megérti valószínűleg, hisz jó esetben a legjobbat akarja neked. Ha nincs ellenvetése a szex ellen, és tudja hogy a legbiztonságosabb és legkellemesebb módon védekezel szerintem nem lehet köztetek probléma végül.
2021. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Angel3000 ***** válasza:
72%
Szia! Nem irtad a korodat!?
2021. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!