Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti tiltanátok a...

Szülők, ti tiltanátok a gyerekeiteket egy cigánytól?

Figyelt kérdés
Akár szimpla barátság, vagy párkapcsolat! Ha igen, miért?

2021. jan. 16. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tiltanám.
2021. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Bonyolult ez az egész. Személy szerint nem tartom magamat rasszistának és nem is az, hogy tiltanám, de biztos ellenezném a gyerekem kapcsolatát egy romával. Vannak roma barátaim és nem kezelem se őket, se az idegen romákat másképp, de szerintem mindenkinek van rossz tapasztalata velük, úgyhogy ezt nem is fogom ragozni, hogy miért és a sztereotípiákkal is mindenki tisztában van, meg kell velük tartani a 3 lépés távolságot és kész.

Féltenem a gyerekem. Ennyi az egész. Kb úgy vagyok vele, mintha meleg lenne (nyilván nem teljesen, mert azon nem lehet változtatni), de abból a szempontból mindenképp, hogy tudom milyen emberek élnek Magyarországon, tudom mennyire elfogadóak, vagyis pontosabban, hogy mennyire nem azok, sajnos. A gyerekemet elítélnek a választása miatt, később meg az unokám részesülne hátrányban a származása miatt.

2021. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
nehogy már a magyar embereket degradáld azért, mert nem tolerálják az átlag roma viselkedési kultúráját. :D
2021. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jah nem dehogyis, csak ez is egy nézőpont
2021. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

“Egy cigánytól...”

Úgy írsz a romákról mintha valami más faj lenne... A ROMÁK IS EMBEREK. Az arabok, a németek, a horvátok DE SŐT MÉG A MAGYAROK is emberek... WOW durva mi?! én NEM nem tiltanam a gyerekem egy romatol. Csak ha rossz hatással lenne rá de akkor bárkitől tiltanam BÁRMELYIK embertől.. származástól függetlenül.

2021. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert bár ő lehet jó fej, de a család már nem.
2021. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra érthetetlen, amikor valaki azt írja, hogy hiába jófej az adott ember, a családja biztos nem az. Gondolkodjatok már kicsit! Általában pont a rendes emberek jönnek normális családból, a zűrös családból meg a problémásak. Jó, vannak kivételek, de zömében, ha egy roma rendes, dolgos, tanult ember akkor pont azért az, mert otthon már ezt a mintát látta.
2021. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagyszeru pelda Alma es Portik Tamas(cigo bortontoltelek) parkapcsolata vagy M Richard es Sylvie Kalman parkapcsolata..


Olvasd fel neki:


[link]


[link]

2021. jan. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!