Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha rájönnétek a...

Mit tennétek ha rájönnétek a gyereketek egyik dolgára?

Figyelt kérdés
Egy olyan dolog ami teljesen elfogadható de az ellenkezőze mint neked mint a gyereknek is jobb lenne mert nem piszkálnák. Teljesen véletlen jönél rá mondjuk egy nyitvahagyott beszélgetés által vagy hasonló. A gyerek nem tudja, hogy te rájöttél és nem tudja, hogy fogadnád. Le kéne ülni beszélni vele vagy hagyni, hogy az idő megoldja a dolgokat. Vagy utalni rá a gyereknek, hogy az ilyen számodra nem baj. Vagy más? Ti ilyen esetben mit tennétek?

2021. jan. 17. 19:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
füvezel?
2021. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Kényezteti magát, vagy terhes, vagy micsoda? Azért ezek nem ugyanazok!
2021. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Mint már kitalálták az, hogy meleg vagy legalább is nem heteró. Bevallom nem volt semmi jogom elolvasni a beszélgetést de egy mondaton megakadt a szemem. Csak teljesen véletlen dobta be a beszélgetést a gépe
2021. jan. 17. 20:37
 14/37 anonim válasza:
100%
Öhm... Mi is szoktunk haverok között egymásnak ilyen meleg stílusú üzeneteket küldeni hülyeségből, de attól még nem vagyunk melegek. Szerintem kicsit több dolgot kéne hogy figyelmbe vegyél és utána beszélni vele róla.
2021. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
OK, ez nem a világ vége. hagyd békén, majd elmondja, ha akarja. ennyivel most előbbre vagy, hogy nem váratlanul fog érinteni, ha beszélni akar róla.
2021. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
27%
Én személy szerint nem tudnám mentesíteni magamat a negatív érzésektől ezzel kapcsolatban. Nyilván nem tagadnám ki, de nem is mondanám neki, hogy nem vagyok csalódott (bár ez függ attól is, hogy hány éves). De biztos meleg?
2021. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem a gyerek utáni kutatás és a félmondatokból való konteógyártás ahelyett, hogy beszélgetnél vele, vagy kiböknéd, nem túl jó nevelési stratégia.
2021. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
69%

2021 van, mellesleg ez egy olyan dolog, amiről a gyerek nem "dönt". Hogy egy explicit témát mondjak, ha lány, akkor nem tud felizgulni egy fiúra, fiúként pedig nem tud felizgulni egy lányra, akárhogy erőltetné.


Ha megkérdeznéd tőle explicit, akkor el kéne mondanod az érvelésedben azt, hogy megnézted a gépén XY-al való üzenetváltását. Szerinted mennyire lesz kiakadva, hogy a saját szülője a privát beszélgetéseit nézegeti?


Ha tényleg nagyon érdekel a dolog, kérdezz rá nála "burkoltan", semmiként sem megemlítve azt, hogy láttad a gépén azt a beszélgetést.

2021. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak cinkelték egymást:-)

Inkább ne kérdezz rá.

Persze te láttad miket írt.

2021. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Egy mondaton megakadt a szemem és egy kisebb beszélgetésréstz elolvastam. Nagyon nem volt hozzá jogom és ez miatt kicsit rosszul is érzem magam. Meg azért is nem merek vele leülni erről beszélni mert ahogy 18. válaszoló is íra, hogy akkor meg kéne említenem azt hogy elolvastam amit egymásnak írtak. Aminek senki se örülne hogy más a beszélgetéseit olvasgatja
2021. jan. 17. 20:51
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!