Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha rájönnétek a...

Mit tennétek ha rájönnétek a gyereketek egyik dolgára?

Figyelt kérdés
Egy olyan dolog ami teljesen elfogadható de az ellenkezőze mint neked mint a gyereknek is jobb lenne mert nem piszkálnák. Teljesen véletlen jönél rá mondjuk egy nyitvahagyott beszélgetés által vagy hasonló. A gyerek nem tudja, hogy te rájöttél és nem tudja, hogy fogadnád. Le kéne ülni beszélni vele vagy hagyni, hogy az idő megoldja a dolgokat. Vagy utalni rá a gyereknek, hogy az ilyen számodra nem baj. Vagy más? Ti ilyen esetben mit tennétek?

2021. jan. 17. 19:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
7%

#30


Ha egy identitás- és testképzavarról van szó (tehát egy pszichológiai eredetű betegségről), pontosan miért is indokolt orvosilag bármilyen átalakító műtét vagy hormonterápia? Mármint a divatos liberális trendeken kívül. Egyébként EU van, szabad mozgás, nyugodtan költözz egy jobb országba.

2021. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%

#29 A #24-27 alatt a #24, #25, #26 és #27 kommentekben lefolytatott vitára gondoltam. A forrás kérése leginkább a #25 válaszra vonatkozott, ott volt olyan állítás, hogy "Régen kimutatták már, hogy a genetika mellett hormonális hatások (ami sok esetben az állapotos anyukán múlik), valamint tindézserkorig környezeti hatások is befolyásolják az illető szexuális orientációját." minden bizonyíték nélkül, de egyébként a teljes vitára vonatkozik, hogy ilyen témákban illik megjelölni a forrásokat, te is genetikával dobálózol.


#30 Így igaz, ha felállíthatják a diagnózist, akkor a pszichiáter pszichoterápiára vagy indokolt esetben hormonterápiára/műtétre küldheti, így lehet normálisan és a páciensnek legkedvezőbb módon kezelni. [link]

2021. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék semmit. Ez az ô magánélete, majd ha készen áll rá, elmondja ahogy és amikor akarja.
2021. jan. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Milyem evoluciobiologiarol beszelunk amugy? 28?


Az megvan hogy az embereknel regen főként a gazdag retegben (csaszarok, királyok, faraok) kb mindennapos volt hogy ferfival voltak? Sot nem is eggyel... Naluk ez kb olyan természetes volt minthogy van 2 labad. Annyira birom amikor a tudománnyal dobáloznak emberek ugy hogy annak kb semmi alapja mivel a tudomany megakadt az akkori allaspontjan, amikor azert, mert meleg vagy villamos szek jar mert ezt "ki lehet gyogyitani".

Az se zavarjon hogy a természetben is milyen gyakori a homoszexualitas. Neeeem baaaj. Egy kisfaluba elek a vilag masik felen de meg enis tapasztaltam, mikor a szomszéd macska ramaszott az enyem fole es probalta megtermekenyiteni, holott a macskam is fiu volt.

A sok "cimlap" meleg allatrol meg ne is beszeljunk. Vannak fajok egyebkent amiknel nagyobb esellyel lesznek melegek.

A meleg pingvin par akik ki is költöttek egy tojast Sydney-ben. Ott is az evolucio ment felre ugye?

De az oroszlánok kozott is gyakori hogy inkabb egymassal vannak mint a nostenyekkel.


Annyival tudok egyeterteni hogy a kornyezeti hatasok valszeg sokat szamitanak de itt se kell messzire menni. Texasi lancfureszes eredettortenete megvan? Ha nem:

- alkoholista apa

- vallasfanatikus anya

- pár szerencsetlen korulmeny

Es kesz is a sorozatgyilkos. Pedig ezek nem nagy dolgok, kb Mo. Minden 3-4. Csaladja ilyen.

2021. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár a szavazás azt mondja, hogy beszéljek vele de lehet mégsem fogok csak annyit amit a többen írtak, hogy jelezni felé a témával kapcsolatos elfogadásomat. Egyébként többen is kérdezeték/mondták ,hogy nem biztos ez csak poénkodnak, de (bár nyílván a beszélgetést nem akarom leírni) olvasható volt, hogy komolyan beszélnek.
2021. jan. 18. 21:01
 36/37 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá. Én nem vagyok meleg, de ha például részletezni kéne egy családtagnak a szexuális vágyaimat, mit milyen pózban stb, az kényelmetlen lenne. Jobb ha inkább a hátam mögött beszél ki. Én nem várom el az őszinteséget minden témában, mert én sem vagyok mással az. Szívritmus zavarom van, úgyhogy az egészségemet veszélyeztetné ilyen fajta stressz bőven túl a komfort zónán. De ez én vagyok, te ismered milyen a fiad.
2021. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mit tennék?

Megkérdezném, hogy ki jön be neki.

2021. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!